به گزارش پارس نیوز، 

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، عباس هاشم پور در ابتدا گفت : ایران در چند سال اخیر بعنوان یکی از قدرت های اصلی فوتبال ساحلی در جهان شناخته شده است و تمام حریفان این واقعیت را قبول دارند. به همین دلیل همه تیم ها در بازیها با انگیزه مضاعف و برای کسب پیروزی مقابل ایران وارد زمین مسابقه می شوند.

 

او درباره هم گروه شدن ایران با تیم های ملی تاهیتی ، روسیه و آمریکا در رقابتهای جام بین قاره ای گفت : دو تیم تاهیتی و روسیه حریفان قدرتمندی هستند و چند باری برابر یکدیگر بازی کرده ایم. تیم ملی آمریکا هم روند رو به رشد اما بسیار آرامی را در چند سال اخیر پشت سر گذاشته است.

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی ادامه داد : به هرحال با توجه به اینکه هشت تیم قدرتمند جهان در مسابقات جام بین قاره ای حضور دارند ، پس هیچکدام از بازیها آسان نیست ، به خصوص که چند مهره اصلی و باتجربه خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. باید بازی به بازی پیش برویم و با تمرکز روی حریف هایمان خود را به مرحله بعدی مسابقات برسانیم.

 

او در پاسخ به این سوال که با جوانگرایی صورت گرفته شده در تیم ملی شانس صعود چه میزان است ، تصریح کرد : هدف اصلی ما از آماده سازی های چند ماه اخیر ، اضافه کردن جوان های شایسته به تیم و حضور قدرتمند در مسابقات جام بین قاره ای بوده است. در واقع مسابقات جام بین قاره ای عیار اصلی بازیکنان جوان را مشخص می کند و آنها را برای مسابقات مهم امسال بعنی مسابقات قهرمانی آسیا (انتخابی جام جهانی) آماده خواهد کرد.

 

هاشم پور تاکید کرد : همه اعضای تیم ملی فوتبال ساحلی برای حضور در فینال تلاش می کنیم ، پس برای هر بازی بدون توجه به نام حریفان به میدان خواهیم رفت. در گروه دوم مسابقات هم تیم همیشه قدرتمند برزیل و همینطور اسپانیا قرار دارند که در صورت صعود از مرحله گروهی و رویارویی با هرکدام از آنها برنامه ویژه ای را برای بازیکنان درنظر خواهیم گرفت.


انتهای پیام/