به گزارش پارس نیوز، در حالی که چند هفته از جدایی توشاک سرمربی ولزی تراکتورسازی می گذرد اما وضعیت سرمربی جدید این تیم تبریزی هنوز مشخص نشده است و محمد تقوی هنوز عنوان سرمربی موقت را به یدک می کشد. 

بعد از جدایی توشاک از تراکتورسازی نام های بزرگی از جمله اریکسون، فان خال ،روبرتو کارلوس، لئوناردو ، تونی اولیویرا و آیکوت کوچامان سرمربی سابق فنرباغچه ترکیه برای هدایت تراکتورسازان مطرح شده است اما فقط در حرف و حدیث باقی ماند و شاهد حضور یکی از این مربیان صاحب نام در تراکتورسازی نبودیم. 

شاید کمتر کسی تصور می کرد که محمد تقوی با تجربه کم در سمت سرمربیگری بتواند در تراکتورسازی موفق شود اما سرخپوشان تبریزی با هدایت این مربی توانستند یک تساوی با ارزش برابر تیم پدیده مشهد صدرنشین لیگ برتر بدست آوردند و یک برد پرگل برابر استقلال خوزستان کسب کنند. به هر حال عملکرد درخشان تقوی باعث شده که جوی در شهر تبریز به راه انداخته شود که این مربی قرار است در سمت سرمربیگری تراکتورسازی ابقا شود. 

پروژه مرموز و فرسایشی تراکتورسازی برای جذب سرمربی

به هر حال اگر باشگاه تراکتورسازی اعلام کند که تقوی در سمتش ماندگار شده است در آن صورت شاید هواداران این تیم اعتراض کنند بنابراین مدیران این باشگاه سیاستی در پیش گرفتند که بعد از 2 ، 3 هفته که فضا آرام شد به پرشورهای تبریزی اعلام کنند که مربی خوب پیدا نکردیم و تقوی سرمربی تیم باقی می ماند. 

البته یک نظریه دیگری هم وجود دارد که زنوزی مالک باشگاه به طور مستقیم با گزینه های سرمربیگری صحبت نمی کند و 2، 3 مدیر برنامه در حال مذاکره با مربیان صاحب نام هستند تا بعد از انتخاب نهایی به باشگاه معرفی شوند. 

به هر حال آن طور که از شواهد پیداست باشگاه تراکتورسازی برای اینکه دست دلالان را در انتخاب سرمربی جدید تیم خود کوتاه کند به طور مخفیانه در حال مذاکره با چند مربی طراز اول دنیا است تا قیمت این مربیان بالا نرود. 

اکثر هواداران تراکتورسازی خواهان جذب یک مربی صاحب نام خارجی هستند و زنوزی مالک باشگاه هم به خوبی از خواسته های آنها با خبر است بنابراین پروژه انتخاب سرمربی خارجی هنوز منتفی نشده است و شاید مالک متمول تبریزی در روزهای آینده خبرهای خوشی برای پرشورهای تبریزی داشته باشد. 

پروژه مرموز و فرسایشی تراکتورسازی برای جذب سرمربی

جعفر محرم پور مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی درباره این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: تا زمانی که مالک باشگاه و مدیرعامل تصمیم جدیدی درباره سرمربی جدید تیم نگرفتند، تقوی هدایت تیم را برعهده دارد. به هر حال مدیران تیم قصد دارند آرامش تیم تداوم یابد  و براساس منفعت تیم اقدامات لازم را انجام می دهند. 

او بیان کرد: تیم ما با هدایت تقوی نتایج خوبی گرفته است و یک فرد عاقل هیچ وقت آرامش تیم را برهم نمی زند. بنابراین هر اتفاقی که درباره وضعیت سرمربی تیم رخ بدهد از طریق سایت باشگاه به اطلاع عموم می رسانیم.

مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی درباره گزینه های مطرح شده برای هدایت این تیم تبریزی خاطر نشان کرد: گزینه های مطرح شده گمانه زنی رسانه هاست و  ما تا زمانی که گزینه نهایی انتخاب نشود درباره این موضوع صحبتی نمی کنیم. 

به هر حال باید دید سرنوشت انتخاب سرمربی جدید برای تراکتورسازی به کجا می انجامد!؟