به گزارش پارس نیوز، 

حامد امیری پس از کسب مدال برنز بازی های پارا آسیایی، درباره کسب این مدال گفت: ابتدا باید به هم تیمی های خودم بابت کسب مدال های رنگارنگ تبریک بگویم. من نیز برای کسب مدال طلا تلاش کردم اما برنز نصیبم شد.

وی درباره ادغام کلاس ها در رشته دو و میدانی بازی های آسیایی و مشکلاتی که این موضوع برای ورزشکاران ایجاد می کند، اظهار داشت: شرایط برای همه یکسان است من شرایط بهتری در پرتاب نیزه و وزنه دارم و امیدوارم در این مواد بتوانم طلا گرفته و نتیجه رقابت های دیسک را جبران کنم.

عضو تیم دو و میدانی ایران در بازی های پارا آسیایی 2018 جاکارتا ادامه داد: البته کسب مدال برنز هم کار ساده ای نیست. چهار سال برای این رقابت ها زحمت کشیدم و از این رو این مدال نیز برایم ارزشمند است. وی ابراز امیدواری کرد: تمامی ورزشکاران اعزامی به این رقابت ها بتوانند مدال کسب کنند.

امیری درباره میزبانی کشور اندونزی در سومین دوره بازی های پارا آسیایی نیز، عنوان کرد: میزبانی این کشور به هیچ وجه درسطح مناسبی قرار ندارد به عنوان نمونه شب گذشته قرار بود ساعت 7 به ورزشگاه بیاییم و ساعت 8 مسابقات پرتاب دیسک شروع شود، اما به محض ورود به ورزشگاه اعلام شد ساعت 11 مسابقات آغاز می شود و تا ساعت 18 این مسابقات طول کشید و در این مدت فقط توانستیم آب بخوریم.

انتهای پیام/