به گزارش پارس نیوز، 

روزنامه الرایه قطر خبر داد که جلسه آینده کنفدراسیون فوتبال آسیا در تاریخ ۹ ماه نوامبر (۱۸ آبان) در دوحه یا تهران برگزار می‌شود تا سرنوشت سهمیه کشور‌ها در لیگ قهرمانان آسیا سال آینده مشخص شود.

این روزنامه قطری عنوان کرد که با توجه به راه یابی دو تیم السد و الدحیل قطر به مرحله یک چهارم نهایی و حضور السد در نیمه نهایی سهمیه قطر از ۲+۲ به ۳+۱ می‌رسد.

 سهمیه کشورمان در دو سال گذشته ۲+۲ بود، ولی با توجه محرومیت عراق از حضور در لیگ قهرمانان آسیا نصف سهمیه این کشور به ایران می‌رسید تا سهمیه ایران در دو سال گذشته ۳+۱ شود. عراق اکنون شرایط لازم برای حضور در لیگ قهرمانان را کسب کرده است، اما با این گزارش روزنامه قطری وضعیت سهمیه کشورمان برای رقابت‌های سال آینده ۳+۱ می‌شود، چون در لیگ قهرمانان آسیا امسال ما هم مثل قطری‌ها دو نماینده در مرحله یک چهارم نهایی داشتیم و پرسپولیس نیز اکنون در نیمه نهایی است و با توجه به برد یک بر صفر السد در بازی رفت شانس اول راه یابی به فینال است. با فرمول قطری‌ها ایران با توجه به عملکردی که در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا داشته در این جلسه سرنوشت ساز سهمیه ۳+۱ را خواهد گرفت.