به گزارش پارس نیوز، علی عبدالله زاده، مدافع تراکتورسازی با گلزنی در دقایق ابتدایی بازی با استقلال خوزستان روز پرگلی را به همراه دژاگه و استوکس برای تراکتور رقم زد. او که پیش‎تر از سوی هواداران خائن لقب گرفته بود حالا با این نمایش و گلزنی در این بازی مهر خیانت را از روی خود برداشت. 
* حتماً بعد از بازی بابت این برد احساس خوبی داشتی؟
بله، همین‌طور است. از اینکه روز پرگل تراکتور با گلزنی من آغاز شد، خوشحالم. البته نباید این‌طور فکر کنید که استقلال حریف ضعیف یا دست و پا بسته‌ای بود و ما به راحتی توانستیم به این گل‌ها برسیم، اصلاً و ابداً این‌طور نبود، چون استقلال خوزستان دفاع‌های باتجربه‌ای داشت و عبور از آن‌ها خیلی سخت بود، اما ما در این بازی در روز خوب‌مان توانستیم یک موفقیت پرگل و شیرین را به دست بیاوریم. 
* چند هفته پیش که برابر صنعت‌نفت پنالتی از دست دادی، برخی از هواداران تراکتور به تو لقب خائن دادند. 
نمی‌توانم از رفتار و شعار‌های هواداران در دیدار مقابل صنعت گله‎مند باشم و البته این‌طور هم نبوده که اصلاً از آن حرف‌ها ناراحت نشدم. آن بازی برایم دیگر به پایان رسیده و فراموشش کردم، اما یک چیز را باید یادآور شوم که من در آن بازی فقط پنالتی گل نکردم و با گل نشدن پنالتی یک بازیکن خائن نمی‌شود حالا هرچند مقابل تیم سابقش هم باشد. 
* به نظر می‌رسد امسال به خوبی از سوی هواداران حمایت می‌شوید و آن‌ها حضور خوبی در استادیوم دارند.
از حمایت همه‌جانبه هواداران در بازی‌هایمان تشکر می‌کنم و برای آن که خیال‌شان راحت باشد این حاشیه امنیت را می‌دهم که نگران نباشند، چون هدف اصلی تراکتور موفقیت و رسیدن به چیزی است که آن‌ها در این سال‌ها با حضورشان در ورزشگاه از این تیم خواستار بودند. مطمئن باشید که همه در تیم با همین هدف پا به میدان می‌گذارند و دنبال قهرمانی هستیم. 
* پست تخصصی تو دفاع وسط است، چرا در اکثر بازی‌ها با نظر توشاک در سمت راست خط دفاعی قرار می‌گرفتی؟
من با نظر آقای توشاک در پست دفاع راست به میدان می‌رفتم اگرچه پست تخصصی‌ام دفاع وسط بود. با رفتن ایشان آقای تقوی تصمیم گرفتند من را مجدداً به پست دفاع وسط بازگردانند چراکه معتقد بودند در این پست می‌توانم بیشتر به تیم کمک کنم. بابت حضور در پست تخصصی‌ام از آقای تقوی تشکر می‌کنم و پاسخ لطف ایشان را هم با گلزنی در این بازی دادم. 
* جالب اینجاست که در بازی بعدی باید دوباره برابر صنعت‌نفت قرار بگیرید و به آبادان بروید؟
همه تیم برای این بازی انگیزه دارند و باید برنده شویم. من بیشتر از بقیه انگیزه دارم، چون که می‌خواهم حرف‌هایی که در بازی قبلی پشت سرم بود را پاک کنم. 
* تراکتور می‌تواند قهرمان لیگ شوید؟
شک نکنید مدعی جدی هستیم و هدفی جز قهرمانی نداریم. ما دنبال اولین قهرمانی تاریخ تراکتور در لیگ هستیم.