به گزارش پارس نیوز، 

مرحله دوم اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام ملتهای 2019 امارات از 13 تا 25 مهر در تهران برگزار می شود.

شاگردان کارلوس کی روش در این اردو 2 بازی دوستانه برگزار می کنند که تاکنون تنها بازی با بولیوی در تاریخ 24 مهر قطعی شده است و نام حریف اولی که باید 19 مهر به مصاف تیم ملی کشورمان برود، مشخص نیست.

کارلوس کی روش این روزها برای حضور در کارگاه آموزشى و توجیهی جام ملت های آسیا که از 27 تا 30 سپتامبر در ابوظبی برگزار می شود و همچنین بازدید از ورزشگاه های محل برگزاری دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران در این رقابت ها در امارات به سر می برد. همچنین مهدی خراطی، مدیر اجرایی تیم ملی هم اکنون در  کشور میزبان جام ملتهای آسیا حضور دارد.

طبق اعلام یکی از مسئولان فدارسیون فوتبال قرار است کی روش و خراطی پس از اتمام حضورشان در این کارگاه آموزشی تا دوشنبه هفته جاری به ایران بازگردند و مقدمات برگزاری مرحله دوم اردوی تیم ملی را از سر بگیرند.

شنیده می شود کی روش فهرست بازیکنان حاضر در این اردو را آماده کرده است و بلافاصله پس از بازگشت به تهران این فهرست را برای انتشار در اختیار مسئولان فدراسیون قرار می دهد.


انتهای پیام/