به گزارش پارس به نقل از ایسنا، هرچند" فلورنتینو پرس" رئیس باشگاه رئال مادرید از علاقه زیاد این باشگاه برای تمدید قرارداد" کریستینانو رونالدو" خبر داد و اعلام کرد که حاضر است بیشترین دستمزد را به ستاره پرتغالی تیمش دهد اما از اسپانیا خبر می رسد که رونالدو حاضر به تمدید قراردادش با کهکشانیها نیست.

روزنامه" آس" اسپانیا نوشت: " رونالدو" از دست" پرس" ناراحت است و بر این باور است که تعریف و تمجید های او تنها برای پیروز شدن در انتخابات ریاست باشگاه است. " رونالدو" دوست ندارد که حربه ای برای پیروز شدن" پرس" در انتخابات باشد. تمدید قرارداد" اوتا" سال ۲۰۱۸ بعید به نظر می رسد.

در ادامه گزارش" آس" آمده است: " کریستانو رونالدو" در ۱۹۹ بازیی که با پیراهن رئال به میدان رفته ۲۰۱ گل به ثمر رسانده است. او از اینکه" پرس" برای جذب بازیکنی چون" نیمار" که اصلا تجربه حضور در اروپا را ندارد حاضر است ۱۰۰ میلیون یورو پرداخت کند در تعجب و شگفتی است. " ژوزه مورینیو" قبل از ترک رئال مادرید مدعی شد که" رونالدو" در دو بازی اخیر این تیم تظاهر به آسیب دیدگی کرد و حاضر نشد به میدان رود این در حالی است که سران رئال مادرید اصلا به حمایت از او نپرداختند.

" پرس" چند روز پیش به ستایش از" کریستینانو رونالدو" پرداخت و او را بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال می دانست. رونالدو در سال ۲۰۰۹ با ۹۴ میلیون یورو از منچستر یونایتد به رئال مادرید پیوست. او دو سال دیگر با کهکشانی ها قرارداد دارد و خبر تمدید نکردن قراردادش ضربه سنگینی به هواداران این تیم زده است.