به گزارش پارس نیوز، مجید حسینی با مصدومیتی که در نیمه دوم بازی با ازبکستان گریبانگیرش شد حالا به دغدغه بزرگ مربیان و طرفداران این تیم در آستانه رویارویی با آلانیااسپور در هفته پنجم سوپرلیگ ترکیه تبدیل شده است. رسانه های مطرح شهر ترابزون با اشاره به غیبت این بازیکن در تمرینات گروهی در فاصله چند ساعت تا بازی حساس امشب این سئوال را طرح کردند که مدافع ایرانی به بازی با آلانیا می رسد یا نه؟

سایت haber61 ترابزون با انتشار گزارشی از مدافع ایرانی نوشت:

« مجید حسینی مثل چهار مصدوم دیگر باشگاه طی ۷۲ ساعت گذشته تمرینات اختصاصی و ویژه ای را دور از سایر بازیکنان در سالن وزنه در دستور کار قرار داده است تا آمادگی بازگشت بهترکیب را به دست بیاورد. یانال کارامان اصلا دوست ندارد این بازیکن کلیدی در ساختار تدافعی را از دست بدهد به همین خاطر باید منتظر ماند و دید او شرایط بهبودی را پیدا خواهد کرد یا نه؟».

مصدومیت مجید حسینی در بازی های ملی باعث شد تا مربیان و طرفداران باشگاه ترکیه ای نگران وضعیت مجید حسینی در آستانه بازی های هفته پنجم سوپرلیگ باشند.

ترابزون بعد از برد شیرین ۴-۰ برابر گالاتاسرای مدافع عنوان قهرمانی برای رسیدن به سه امتیاز جدال خارج از خانه برابر آلانیا نقشه کشیده است، از همین رو حضور مجید حسینی مدافع برتر این تیم در مصاف با قهرمان ترکیه از اهمیت خاصی برای “بوردو- ماوی ها” برخوردار است.