به گزارش پارس نیوز، چند تن از بازیکنان تراکتورسازی در چند سال اخیر تجربه بسیار ناخوشایندی را پشت سر گذاشتند و بعد از رقم خوردن یک ناکامی به سیبلی برای حمله از سوی هواداران تبدیل شدند.

تراکتورسازی دیروز در شرایطی که از نفت آبادان 3 بر یک پیش بود و خود را در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی می‌دید به یکباره با دریافت دو گل بازی را با تساوی عوض و در ضربات پنالتی بازی را به نفت آبادان واگذار کرد.

دو بازیکنی که در این مسابقه نتوانستند پنالتی خود را به گل تبدیل کنند علی عبد‌الله‌زاده و مهدی مهدی‌پور بودند.

بعد از پایان بازی هر دو مربی تراکتورسازی و نفت آبادان اعلام کردند در پنالتی فقط شانس دخیل است و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد اما با این وجود برخی از هواداران تراکتورسازی در فضای مجازی علیه عبدالله‌زاده جو به راه انداختند و گل نشدن پنالتی این بازیکن را به سابقه حضورش در نفت آبادان مرتبط دانستند که این مسئله با واکنش این بازیکن همراه شد.

عبدالله‌زاده اولین بازیکنی نیست که که در تراکتورسازی این تجربه را پشت سر می‌گذارد.

بختیار رحمانی بعد از بازی با استقلال در لیگ پانزدهم، محسن بنگر بعد از شکست سه بر صفر تراکتورسازی مقابل پرسپولیس در لیگ شانزدهم و امید عالیشاه بعد از شکست سه بر صفر تراکتورسازی مقابل پرسپولیس در لیگ پانزدهم دیگر بازیکنانی بودند که با هجمه عجیب هواداران این باشگاه به خاطر باخت رو به رو شدند و مقصر شماره یک این ناکامی لقب گرفتند.

اینکه هواداران تراکتورسازی بعد از هر باخت و ناکامی که برخلاف خواست قلبی آنها است به دنبال یک مقصر بگردند تا آوار این غم را بر سر او خراب کنند چیزی جز ضرر برای خودشان به همراه ندارد. 

هواداران تراکتورسازی با این کار آتش به خرمن خودشان می‌زنند و باعث بر هم خوردن تمرکز بازیکنان خودی و پائین آمدن کیفیت بازیکن مورد اشاره می‌شوند.

عبدالله زاده بازیکن جوان و آینده داری است که در فصل جاری و حتی‌ سال‌‌های آینده می‌تواند مهره قابل اتکایی برای تراکتورسازی باشد اما این رفتار احساسی و هجمه همه جانبه می‌تواند باعث شود که این بازیکن هم مثل سه مهره دیگر نتواند به آن بازیکن قابل اتکا گذشته تبدیل شود.

بزرگترین بازیکنان دنیا هم در حساس‌ترین مقاطع ضربه پنالتی خود را از دست دادند و قطعا این اتفاق نمی‌تواند معیاری برای سنجش توانایی و وفاداری یک بازیکن باشد. 

آیا هواداران تیم ملی پرتغال بعد از بازی ایران با این کشور و از دست رفتن پنالتی رونالدو باید او را خائن به کشورشان معرفی می کردند؟

به نظر می رسد نوعی خودزنی در باشگاه تراکتورسازی و بین هواداران این تیم به وجود آمده است و حل این مسئله نیاز به این دارد که دگرگونی جدی در تفکرات برخی از هواداران پرشور این شهر صورت گیرد.