به گزارش پارس نیوز، وقتی حساب های مالی فصل گذشته منتشر شود همه خواهند دید که رئال مادرید بیشتر از بارسلونا درآمد کسب کرده است.
بر اساس این گزارش فصل گذشته لوس بلانکوس 748.04 میلیون یورو 227درآمد داشته است در حالی که درآمد بارسا 686 میایون یورو بود.
بارسلونا از انتقال نیمار و دیگران 227 میلیون یورو به دست آورد، در حالی که رئال مادرید برای فروش موراتا 54.21 میلیون یورو کسب کرد.
رشد درآمد رئال مربوط به مسابقات بین المللی و دوستانه است. 
بازی های لیگ قهرمانان 85.46 یورو، سوپر جام اسپانیا و جام باشگاه های جهان 4 میلیون یورو و تور تابستانی نیز 18. 54 یورو برای رئئال مادرید درآمد داشته است.
حق پخش تلویزیونی بازی های رئال مبلغ 178.4 میلیون یورو بوده است، اما درآمد حاصل از بازاریابی و تبلیغات نیز 297 میلیون یورو (26 میلیون دلار از آدیداس) برای کهکشانی ها درآمد زا بوده است.
از سوی دیگر موفقیت های ورزشی رئال مادرید پاداش هایی را برای بازیکنان این باشگاه به ارمغان می آورد. 
کسب چهار عنوان قهرمانی در فصل گذشته به معنای پرداخت 56 میلیون یورو پاداش بین بازیکنان بود که باید به این مبالغ، رقم شش میلیون یورو هم برای دو قهرمانی بسکتبال در لیگ قهرمانان اروپا و یورو لیگ اضافه کنیم.
مبالغ پرداختی بابت دستمزد ها و امضای قرارداد بالاتر از سطح کنترل مالی یوفا تعیین شده اند. در کل،این مبلغ 534 میلیون یورو بود که معادل 71 درصد بودجه باشگاه را شامل می شد.در حالی که درمورد بارسا این میزان 84 درصد بودجه این باشگاه بود.