به گزارش پارس نیوز، 

محمد انصاری مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره برد این تیم برابر تیم  فوتبال نساجی مازندران اظهار کرد: اگر همه بازی ها به این شکل باشد جذاب خواهد بود . به هر حال باید ببینیم دلیل اخراج بازیکن نساجی مازندران چه بوده است و من از صحنه دور بودم و در جریان اتفاقات بعد از اخراج  بازیکن حریف نبودم. 

انصاری درباره اینکه در بازی با الدحیل قطر تماشاگران  امیدوار به ورزشگاه آزادی بیایند یا نه! گفت: تلاش خود را می کنیم و امیدمان به خداست تا برابر الدحیل نتیجه لازم را کسب کنیم. 

او درباره اینکه پرسپولیس نسبت به استقلال امیدوارانه به مصاف تیم الدحیل قطر می رود، اظهار کرد: کار استقلال هنوز تمام نشده است و امیدوارم هر 2 نماینده به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم و نتیجه خوبی کسب کنیم. 

انصاری درباره بازی با نساجی مازندران بیان کرد: بازی پرتنشی بود و خوشحالم که 3 امتیاز این بازی را گرفتیم و تیم نساجی مازندران تماشاچی خوبی  دارد و این بازی را با تشویق هایشان پرشورتر کردند. 

مدافع پرسپولیس درباره درگیری ها و اخراج بازیکن نساجی مازندران گفت: به دوستان عرض کردم که من از صحنه درگیری دور بودم و اتفاقات رخ داده به علت خطا بود یا مسائل دیگر اطلاعی ندارم.


انتهای پیام/