به گزارش پارس نیوز، 

حمید رضا رجبی مربی تیم فوتبال نساجی مازندران درباره شکست تیمش برابر تیم پرسپولیس اظهار کرد: داور بازی با کارت زردهایی که به بازیکنان ما داد باعث شد که تیم ما یک مقدار عقب بکشد. نیمه دوم که علی شجاعی بازیکن ما اخراج شد کمال کامیابی نیا اذعان داشت که شجاعی خطای واضح نکرده است و اصلا به او نخورده بود. من به داور بازی گفتم که بازیکن حریف می گوید که به پای من نخورده است اما همین داور در بازی با تراکتورسازی پنالتی صددرصد ما را نگرفت و بازیکن حریف نیز اخراج نکرد و در برنامه 90 هم نشان داده شد.  متاسفانه داور خیلی سطحش بالا نبود و بازی از دستش خارج شد. 

رجبی درباره اظهارات متناقض مسئولان نساجی مازندران درباره قضاوت داور بازی گفت: به هر حال مهدی هاشمی نسب دوست ندارد جو را ناآرام کند اما حقیقت این است که اخراج شجاعی درست نبود و داور به دنبال این بود که بازی را به نفع پرسپولیس اداره کند و ضعیف عمل کرد. 

مربی نساجی مازندران درباره حضور تماشاگران این تیم در بازی ها بیان کرد: به هر حال تماشاگران نقطه قوت ما هستند که به ورزشگاه ها می آیند و ما را حمایت می کنند. تیم ما لیگ یکی بود که امسال به لیگ برتر آمده است و بضاعت ما همین است و به تدریج تیم ما بهتر می شود و در لیگ برتر می ماند. 

او در پایان درباره اینکه هم برانکو و هم کادر فنی نساجی مازندران به داوری اعتراض داشتند، خاطر نشان کرد: به هر حال ضعف داور است که 2 تیم به داوری اعتراض می کردند و اگر داور خوب باشد یک تیم شاید نظرش مثبت باشد و اگر اعترض می کنند یعنی داور قضاوت خوبی نداشت. 


انتهای پیام/