به گزارش پارس نیوز، تیم تحت هدایت هکتور کوپر (سرمربی آرژانتینی) تغییر تاکتیکی بر خلاف بازی با سوریه برابر ایران ندارد. این بدان معناست که تیم ملی ازبکستان با همان تاکتیک 1-3-2-4 به میدان خواهد رفت. بازیکنانی که در بازی نخست تدارکاتی برابر سوریه حضور نداشتند امشب در مصاف با ایران فرصت حضور در میدان را پیدا می‌کنند.

این رسانه ازبکستانی در ادامه ترکیب احتمالی تیم ملی این کشور برابر ایران را بدین شرح معرفی کرد: سویونوف، فرخ، اسلام، اسماعیلوف، دنیسوف، کوزاک، تورسونوف، میرزااف، شومورودوف، ایگور و احمدوف.

چمپیونات همچنین گزارش مفصلی از دوران مربیگری کارلوس کی‌روش پیش از حضور در راس کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران را منتشر کرد و نوشت: کی‌روش در ماه آوریل 2011 میلادی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شد. او هدایت ایران در جام‌های جهانی 2014 برزیل، 2018 روسیه، جام ملت‌های 2015 آسیا را بر عهده داشت و در جام ملت‌های 2019 آسیا نیز همچنان سرمربی این تیم باقی می‌ماند.

تیم‌های ملی فوتبال ازبکستان و ایران تاکنون 9 بار به مصاف هم رفته‌اند که در این بین کفه سنگین برتری‌ها به سود ایران است. در این 9 بازی ایران هفت بار به پیروزی رسیده، ازبک‌ها فقط یک بار موفق به شکست ملی‌پوشان فوتبال ایران شده‌اند و یک بازی آنها نیز با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.

براساس این گزارش، ازبکستان در چهار بازی اخیر برابر ایران نتوانسته گلزنی کند و آخرین گل ازبکستان برابر ایران شش سال قبل توسط باکایف به ثمر رسیده است.