به گزارش پارس نیوز، پرویز مظلومی، با اشاره به شرایط فعلی استقلال و برگزاری تمرینات این تیم در غیاب شش ملی‌پوش گفت: استقلال این روزها خودش را آماده ادامه بازی‌ها می‌کند و دعوت از شش بازیکن این تیم به تیم ملی نمی‌تواند به سود آبی‌پوشان باشد. به‌هرحال اینکه از استقلال شش بازیکن به تیم ملی دعوت شده‌اند، کیفیت فنی بازیکنان را نشان می‌دهد، ولی استقلال در حال حاضر با تمامی نفراتش تمرین نمی‌کند و این در حالی است که آنها بازی حساسی مقابل السد قطر در پیش دارند.

 

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص اینکه آیا استقلال می‌تواند به صعود امیدوار باشد، خاطر نشان کرد: در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و در این سال‌ها در فوتبال خودمان و رقابت‌های مهم اروپایی شاهد بودیم که خیلی از نتایج غیرمنتظره بوده است. استقلال در بازی برگشت کار آسانی ندارد و السد دلخوش به نتیجه بازی رفت است، اما امیدوارم در بازی با السد اتفاقات غیرمنتظره رخ دهد و در نهایت استقلال صعود کند.

 

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا استقلال می‌تواند قدرت فنی و تاکتیکی السد را کنترل کند؟»، اظهار داشت: السد واقعاً بازیکنان خوبی دارد، ولی بازیکنان استقلال هم باکیفیت هستند. مهم این است که استقلال در بازی برگشت از اعتبارش دفاع کند، در ضمن شفر هم با توجه به بازی رفت، قطعاً روی نقاط ضعف و قوت استقلال و السد کار خواهد کرد. او قطعاً بهترین تاکتیک و راهکار را برای بازی برگشت در نظر خواهد گرفت و ما هم امیدواریم که استقلال از این بازی سربلند بیرون بیاید.