به گزارش پارس نیوز، 

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران، درباره پیشنهادات مختلف شرکت‌های هماهنگ کننده بازی‌های دوستانه به فدراسیون فوتبال ایران بیان کرد: از طریق سایت فدراسیون فوتبال و به صورت رسمی بازی‌های دوستانه را اعلام می‌کنیم. ۲۰ - ۳۰ پیشنهاد برگزاری بازی دوستانه به دست ما رسیده و همین امروز (دوشنبه) شرکتی، ۱۰ تا کشور را برای برگزاری دیدار دوستانه به ما پیشنهاد داده که پیش از آن به طور مستقیم با ۲-۳ کشور این فهرست مذاکره کرده بودیم که آن‌ها بیان کردند، نمی‌توانند بازی دوستانه انجام دهند.

او افزود: برخی از سایت‌ها و خبرگزاری‌ها نباید مطلبی روی خروجی شان منتشر کنند و بگویند چرا با آرژانتین بازی دوستانه برگزار نکردید. به نظر من بهتر است به فدراسیون فوتبال اعتماد کنید و آن را مرجع قرار دهید. البته تمامی رسانه‌ها در حال تلاش هستند تا به فوتبال کمک کنند.

تاج درباره اینکه آیا بهتر نبود تا رزومه شرکت سوئیسی SportGM از سوی فدراسیون فوتبال زودتر بررسی می‌شد تا این حواشی بوجود نمی‌آمد، بیان کرد: چه مشکلی پیش آمده است؟ آن‌ها پیشنهادی ارائه دادند که به نظر ما آن شرکت نمی‌توانست این بازی را هماهنگ کند و مطمن باشید جواب این شرکت را به موقع داده بودیم؛ و نگران نباشید

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان گفت: بازی‌های دوستانه زیادی در حال بررسی است و ممکن است برخی از آن‌ها قطعی شده باشد، اما آن را بیان نمی‌کنم تا حواشی بیشتری بوجود نیاید. بازی‌های دوستانه‌ای قطعی شده است، اما اجازه دهید تا فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی کند.

سپس سوالی درباره بازگشت سردار آزمون از مهدی تاج پرسیدیم که او در مقابل این سوال سکوت کرد.


انتهای پیام/