به گزارش پارس نیوز، 

مدتی است که مسئله منزل لئوناردو پادوانی، مدافع مصدوم استقلال که برای این تیم سلامتی خود را به خطر انداخت و خود را فدای استقلال کرد در رسانه های مختلف مطرح شده است. این بازیکن برای مداوای هر چه سریعتر و بهتر خود احتیاج دارد به صورت مکرر از استخر استفاده کند و باید در محلی سکونت داشته باشد که دسترسی به استخر برای او آسان گردد.

لئوناردو پادوانی
لئوناردو پادوانی

 

مدیران استقلال که در این روزها سخت درگیر جلب رضایت طلبکاران خود هستند و این عمل خود را در بوق و کرنا کرده اند تا به گوش تمام فوتبال ایران برسد از تهیه مسکنی مناسب برای کسی که سلامتی خود را در راه آبی پوشان داده است عاجز مانده اند. گویا برای این مدیران اهمیت ندارد که یک بازیکن خارجی که برای گذران زندگی به این تیم آمده و  خود را وقف این تیم کرده است چه شرایطی دارد و خودنمایی در ارجحیت فعالیت های آن ها قرار گرفته است.

امیرحسین فتحی
امیرحسین فتحی

 

همسر لئوناردو پادوانی که از سوی صاحب خانه خود با ضرب الاجل و درخواست تخلیه منزل روبرو شده است این پیام را در اینستاگرام خود منتشر کرده است تا شاید به دلیل رسانه ای شدن آن این مدیران از خود راضی عملی درست را در قبال این بازیکن و خانواده اش انجام دهند.

استوری همسر پادوانی
استوری همسر پادوانی

 

پادوانی که به دلیل مصدومیت شدید اکنون توانایی راه رفتن را ندارد هیچ گونه منبعی برای کسب درآمد و گذران زندگی خود و خانواده اش را در دسترس نمی بیند و تنها چشم امید او به مدیرانی است که همه چیز را به جز خودشان و حاشیه های پیرامونشان فراموش کرده اند. این بازیکن برزیلی در حال حاضر باید امیدوار به آینده برای دستیابی به سلامتی گذشته اش باشد نه اینکه چنین اتفاقاتی او را نا امید و سرخورده کند.