به گزارش پارس نیوز، 

کاوه صدقی سرمربی تیم‌های ملی بانوان و آقایان اینلاین هاکی کشورمان درباره رقابت‌های بازیکنان در مسابقات قهرمانی آسیا بیان کرد: در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی باشکوه‌ترین اتفاق تاریخ برای اسکیت ایران رقم خورد. ملی پوشان کشورمان مدال‌های رنگانگی در اسکیت فری استایل دریافت کردند. در بخش اینلاین هاکی چهار مسابقه را پشت سر گذاشتیم؛ که در این بازی‌ها تیم ملی پسران با یک پیروزی شگفت انگیز مقابل تیم ملی کره جنوبی به پیروزی رسید. باور این موضوع که تیم ملی اینلاین هاکی ایران بتواند تیم ملی کره جنوبی را شکست دهد سخت بود. همچنین پسران ملی پوش ما تواستند با نتیجه ۹ بر صفر سنگاپور را شکست دهند که این پیروزی بسیار شیرین بود. تیم ملی دختران اینلاین هاکی مقابل رقیب سنتی خود چین که همیشه مغلوب آن‌ها می‌شد این بار در رقابت‌های قهرمانی آسیا چین قدرتمند را شکست دادند و همچنن در بازی دیگر توانستند تیم هند را شکست دهند.

او گفت: در بخش آقایان کسب مدال برنز قطعی است و فردا هم مقابل رقیب خود می‌جنگیم تا رنگ مدال خود را بهتر کنیم. تیم ملی بانوان اینلاین هاکی همچنان سه بازی دیگر را در پیش دارند که سطح این سه رقابت فراتر از آسیا است. ما تا به این جا، کار‌های غیر ممکن زیادی انجام دادیم و مهم نیست که فردا چه نتیجه‌ای کسب می‌کنند، اما این را بدانید که با تمام وجودشان در زمین بازی خواهند کرد.

صدقی افزود:تیم ملی اینلاین هاکی در این رقابت‌ها بیشتر از حق خود را می‌خواهند. پس از نزدیک به دو دهه همراهی تیم ملی اسکیت کشورمان این تیم شکفت انگیز‌ترین تیم ایران است. بازیکنان با تمام وجود خود بازی می‌کنند تا از خانواده و مردم و سازمان‌های حامی تشکر کنند. تیم ملی خارج از ظرفیت خود و نابرابر در حال جنگیدن است و امیدوارم با دستان پر به کشور باز گردند.


انتهای پیام/