به گزارش پارس نیوز، 

کارلوس کی‌روش  سرمربی پرتغالی کشورمان در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل ازبکستان که قرار است 20 شهریور ماه در تاشکند برگزار شود عنوان داشت:  روابط دوستانه ای با ازبکستانی ها داریم و از این که برای انجام دیدار دوستانه در روزهای مهم فیفا دی برای ما دعوت‌نامه فرستادند، تشکر می‌کنیم.

کی روش ادامه داد:ازبکستان بازیکنان با تجربه و توانمند زیادی زیر نظر هکتور کوپر دارد و تصور می کنم  هواداران فوتبال فردا یک مسابقه زیبا ببینند چراکه هر دو تیم یک بازی خوب و سبک تهاجمی دارند.

سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد:به تدریج کارهایمان برای آماده‌سازی جام ملت‌های 2019 امارات را  آغاز کردیم و حالا تعداد زیادی از بازیکنان جوان که آینده تیم ملی را تشکیل می‌دهند، در لیست ما هستند.

او افزود: سردار  آزمون به دلایلی بعد از جام جهانی خداحافظی کرد ولی او تیم ملی را ترک نکرده است؛ آزمون قبل از اینکه این تصمیم را بگیرد، با من مشورت کرد و به دلایل شخصی نمی‌خواست در مسابقات تیم ملی شرکت کند، اما با این حال فکر می‌کنم بعد از مدتی همه چیز درست خواهد شد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به این که  ما به دنبال کسب مدال طلا در این رقابت‌ها هستیم افزود:باید در جام ملت‌های امارات، همانند جام جهانی با شور و شوق زیاد شرکت کنیم؛ تیم‌هایی مثل ژاپن و استرالیا نیز به دنبال قهرمانی هستند ولی ما نیز می‌خواهیم به این مهم برسیم.

امیدوارم دو تیم نمایش خوبی را به اجرا بگذارند

همچنین مسعود شجاعی، کاپیتان تیم ملی ایران نیز درنشست خبری پیش از بازی اظهار کرد: خیلی شادمان هستیم  که در تاشکند حضور داریم و دیدار دوستانه‌ای مقابل ازبکستان خواهیم داشت.

وی ادامه داد: بازی‌های ایران و ازبکستان همواره جالب بوده و امیدوار هستم هر دو تیم در مسابقه فردا نمایش خوبی داشته باشند.


انتهای پیام/