به گزارش پارس نیوز، پرویز هادی آزادکار طلایی وزن ۱۲۵ کیلوگرم تیم ملی کشتی ایران در بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا که شب گذشته همراه با مدال آوران این بازیها مورد تجلیل حامی فدراسیون کشتی قرار گرفت، گفت: متاسفانه در حال حاضر شاهد کمترین توجه به کشتی و کشتی‌گیران هستیم. بارها گفته اند کشتی، ورزش اول ماست و همواره بار مدال آوری و افتخارآفرینی کاروان ورزشی ایران در میادین آسیایی و المپیک را بر دوش کشیده، اما در عمل ورزش آخر هم به حساب نمی آید.

وی تصریح کرد: البته جای امیدواری است بر خلاف مسئولان که هیچ توجه و حمایتی از کشتی ندارند، مردم همواره مشوق و حامی ما هستند. مطمئنا اگر دعای خیر مردم و ایجاد انگیزه از سوی آنها نبود، موفقیتی هم در کشتی حاصل نمی شد.

قهرمان بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا در خصوص برنامه های آتی خود نیز افزود: تمام سعی خودم را خواهم کرد تا در رقابتهای جهانی هم حضور داشته باشم. البته کار بسیار سختی پیش رو دارم و باید تلاش کنم در صورت اعزام به این مسابقات با حداکثر آمادگی به میدان بروم.

وی در پایان اظهار داشت: از تمام افرادی که از ما حمایت می کنند و مشوق ما هستند تشکر می‌کنم. کشتی همواره پر افتخار بوده و ما سعی می کنیم مثل یک سرباز همواره پرچم ایران را در تمامی میادین بین‌المللی به اهتزاز درآوریم.