به گزارش پارس نیوز، باشگاه سایپا تهران هم مانند بسیاری از تیم های دیگر لیگ برتر فوتبال ایران در این فصل با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند و همین امر سبب شده است مدیران این باشگاه نتوانند تا پایان هفته ششم لیگ برتر به بخش زیادی از وعده های خود نسبت به پرداخت دستمزد بازیکنانشان عمل کنند.

ساموئل سارفو، مدافع غنایی سایپا هم که ۲ بازی ملی در کارنامه دارد و از میانه های نیم فصل دوم لیگ هفدهم با حضور در این تیم به یکی از مهره های مورد اعتماد علی دایی در خط دفاعی نارنجی پوشان پایتخت تبدیل شده است از بازیکنانی است که پرداخت نشدن دستمزدش از سوی باشگاه آنها را به ستوه آورده است.

شنیده می شود سارفو از سرمربی سایپا درخواست کرده است مشکل او را با رضا درویش(مدیرعامل باشگاه سایپا) در میان بگذارد تا از این طریق بتواند مطالباتش را دریافت کند در غیر این صورت با جدایی از سایپا این بحث را از راه شکایت به فیفا پیگیری می کند.

مسئولان باشگاه هم به سارفو قول داده اند به زودی بخشی از مبلغ قرارداد او و سایر بازیکنان سایپا را پرداخت می کنند تا آنها با تمرکز بیشتری در ادامه رقابت های لیگ برتر شرکت کنند.

حال باید دید وعده جدید مدیران باشگاه سایپا محقق می شود یا اینکه مدافع غنایی که تاکنون ۱۲ بازی برای این تیم انجام داده است با خداحافظی از جمع شاگردان علی دایی زاه شکایت به فیفا را پیش می گیرد.