به گزارش پارس نیوز، 

ایکر کاسیاس دروازه بان اسپانیایی تیم پورتو با نزدیک شدن به پایان دوران بازی اش به آینده فکر می کند و در گفت‌و‌گو با هفته‌نامه پرتغالی «اکسپرسو»،از علاقه خود برای ورود به دنیای مربیگری سخن گفته است.

وقتی از او پرسیده شد که آیا می خواهد مربی دروازه بان ها باشد، شماره یک پورتو پاسخ داد: "نه، اگر می خواهید مربی شوید، نباید تنها دروازه بان ها را آموزش دهید، شما باید دانش خود را به همه بازیکنان منتقل کنید. در مورد من، خوش شانس بودم که تجربه های زیادی داشته باشم و بسیار خوب خواهد بود که تجربه خودم را به همه بازیکنان منتقل کنم. "

گلر سابق رئال مادرید در واکنش به این که در آینده کوتاه مدت چه خواهد کرد ،گفت: "شما به این فکر می کنید که در چند سال آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. این طبیعت زندگی است. 10 سال دیگر از فوتبالم باقی نمانده است ؛ من فکر نمی کنم که بتوانم تا 47 سالگی بازی کنم. وقتی 17 سال داشتم فکر کردم تا 27 سالگی بازی می کنم و پس از آن فکر می کردم تا 32 سالگی بازی خواهم کرد. من به بازنشستگی نزدیک تر از بازی کردن بودم پس باید از زمانی که هنوز اینجا هستم لذت ببرم."

کاسیاس همچنین از سرجیو کانسیو، مربی خود در پورتو  نیز ستایش کرد و گفت: "او بسیار پیگیر است، او می خواهد بازیکنان تمام تلاش خود را بکنند، 100 درصد ... یا بیشتر ... 120 درصد."

گلر سابق اسپانیا افزود مربی پورتو سخت گیری خاصی درباره وزن و رژیم یک فوتبالیست دارد. او توضیح داد: " سرجیو  درباره وزن و قدرت بدنی سختگیرانه رفتار می کند."

"در سن 37 سالگی، داشتن مربی ای که از من وزن و رژیم خاصی می خواهد، به نفع من است؛ زیرا باید بدنم را بیشتر کنترل کنم."


انتهای پیام/