به گزارش پارس نیوز، 

آئورلیو دلائورنتیس، رییس ناپولی از این ناراحت است که تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان باید با لیورپول، نایب‌قهرمان فصل پیش دیدار کند. این رییس ایتالیایی قصد دارد به یوفا شکایت کند، چرا‌که در گروه آنها به جز لیورپول، پاری سن‌ژرمن و ستاره سرخ بلگراد هم حضور دارند و این یکی از دشوارترین گروه‌های این رقابت‌ها را رقم می‌زند.

لیورپول با وجود رسیدن به فینال فصل پیش، در سید سه قرعه‌کشی قرار گرفت. ناپولی در سید دو بود و پی‌اس‌جی در سید یک. اینکه لیورپول در سید سه بوده باعث ناراحتی دلائورنتیس شده است: «ما خیلی ناراحتیم. از یوفا در این زمینه توضیح خواهم خواست. لیورپول، فینالیست لیگ قهرمانان، در سید سه؟ این فاجعه است!»

یوفا بر اساس ضریب هر باشگاه سید آن را مشخص می‌کند. ضریب یوفا برای هر باشگاه بر اساس عملکرد تیم در پنج سال گذشته محاسبه می‌شود. لیورپول در فصل گذشته به فینال لیگ قهرمانان و دو سال قبل‌تر به فینال لیگ اروپا رسید اما در فصل‌های 17-2016 و 14-2013 در رقابت‌های اروپایی حاضر نبود. آنها در فصل 15-2014 در لیگ قهرمانان بازی کردند اما در مرحله گروهی حذف شدند و به لیگ اروپا رفتند و در آن مسابقات هم در نخستین مرحله کنار رفتند.


انتهای پیام/