به گزارش پارس نیوز، مسعود اقبالی مربی تیم سپیدرورد رشت در گفتگو با خبرنگاران درباره ی مشکلات تیم سپیدرود اظهار کرد: مشکلات تیم فوتبال سپیدرورد رشت از 2 ماه پیش شروع شده و من بدون اطلاع از مشکلات و درگیری های بین مالکین این باشگاه وارد تیم شدم و بازیکنان جدیدی جذب کردم اما در ادامه متوجه شدم این مدیران توان مالی ندارند و بعد از سه هفته در اولین دیدار به دلیل مشکلات باشگاه و عدم آمادگی بازیکنان نتیجه را واگذار کردیم.

کادرفنی سپیدرورد پیش از دیدار مقابل گسترش فولاد خواستار جدایی از این تیم شده و در همین راستا فرصت 10 روزه ای به مالک باشگاه دادیم تا با ما تسویه حساب کند.

حرف های بیات برای من ارزشی ندارد

کارشناس فوتبال درباره ی اظهارات اخیر کیومرث بیات در مورد خداداد عزیزی گفت: حرف های مدیر عامل جدید باشگاه سپیدرورد برای من ارزشی ندارد.

اگر قرار بر اخراج خداداد عزیزی باشد باید با اعضای کادر فنی تسویه حساب گردد و بعد به دنبال سرمربی جدیدی برای این تیم باشند.

وی درباره ی خبرهای منتشر شده مبنی بر این که سهیل حق شناس جایگزین عزیزی خواهد شد گفت: سهیل حق شناس به دلیل نداشتن مدرک مربیگری نمی تواند سرمربی تیم سپیدرود رشت شود.

با این وضعیت فوتبال ایران به مشکل بر می خورد

او در پایان افزود: بارها با فدراسیون فوتبال در باره ی باشگاه هایی که مشکلات مالی فراوانی دارند صحبت کردم که این تیم ها صلاحیت حضور در لیگ برتر را ندارند.

بیشتر تیم های حاضر در لیگ برتر مشکل مالی دارند و در این شرایط فوتبال ایران با مشکلات جدی مواجه خواهد شد.