به گزارش پارس نیوز، هدایت پاری ‌سن‌ ژرمن را در فصل جاری توماس توخل، سرمربی جوان آلمانی برعهده دارد. توخل می‌خواهد پست نیمار را در پاری ‌سن‌ ژرمن تغییر دهد تا این بازیکن را به روزهای اوج خود برگرداند. نیمار دوست دارد که در جناح چپ بازی کند اما سرمربی PSG می‌خواهد از او به عنوان هافبک بازی‌ساز و یا به اصطلاح مهاجم کاذب استفاده کند.

توخل گفت‌: من قبل از دیدار برابر موناکو در سوپر جام با نیمار صحبت کردم. او دوست داشت که در این دیدار حضور پیدا کند اما از نظر بدنی آماده نبود و تازه به تمرین تیم اضافه شده بود. من می‌خواهم از نیمار به عنوان هافبک بازی‌ساز استفاده کنم و نه بال چپ.

او ادامه‌ داد: نیمار برای این که به روزهای اوج خود برگردد باید آزادی بیشتری در میدان داشته باشد. حضور در کنارها گاهی اوقات او را از جریان بازی خارج می‌کند اما اگر پشت سر مهاجم بازی کند آزادی بیشتری در میدان خواهد داشت. من پست نیمار را تغییر نمی‌دهم تنها می‌خواهم با این کار او را به روزهای اوج برگردانم. از دی ماریا در جناح چپ استفاده می‌کنم و نیمار را پشت سر مثلث هجومی به بازی می‌گیرم چرا که او تنها دو جلسه است  که با ما تمرین کرده و فعلا آماده نیست.