به گزارش پارس نیوز، تیم فوتسال مس سونگون ورزقان به عنوان تنها نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جام باشگاه های آسیا ، رکورد بسیاری خوبی از خود به جای گذاشت و توانست با شکست حریفان خود به فینال این رقابت های راه یابد.

تای سون نام آخرین حریف مس تا طلا شدن/ مس سونگون در یک قدمی قهرمانی جام باشگاه‌های فوتسال آسیا

تیم فوتسال مس سونگون در مرحله گروهی مسابقات توانست هر 3 بازی خود را با پیروزی پشت سر گذارد و با 21 گل زده و 4 گل خورده به عنوان تیم صدرنشین گروه D به دور بعدی مسابقات صعود کند.تیم  فوتسال مس سونگون ورزقان همچنین در مرحله یک چهارم نهایی توانست دیدار های پر گل و توآم با پیروزی را حفظ کند و تیم فوتسال ارم قرقیزستان را با نتیجه 8 بر 3 را شکست دهد.

مسی ها در مرحله نیمه نهایی برابر تیم نفت الوسط عراق قرار گرفت و در حالی که این تیم عراقی از 2 بازیکن قدرتمند ایرانی برخوردار بود، اینبار نیز مسی ها توانستد با درخشش ملی پوشان و  بازیکنان برتر آسیایی خود در لحظات پایانی نیمه دوم با استفاده از اشتباه خط دفاعی تیم نفت الوسط گل پایانی دیدار را وارد دروازه حریف عراقی کرده و با نتیجه نزدیک 3 بر 2 بر حسب عادت تیم های ایرانی به فینالمسابقات برسند.

تای سون نام آخرین حریف مس تا طلا شدن/ مس سونگون در یک قدمی قهرمانی جام باشگاه‌های فوتسال آسیا

حریف تیم مس سونگون تیم فوتسال تای سون نام ویتنام خواهد بود.تای سون نام  در 3 دیدار گروهی خود توانسته بود 2 پیروزی را بدست آورده و با 17 گل زده و 8 گل خورده به عنوان تیم دوم به دور بعدی مسابقات صعود کند.تای سون نام همچنین در مراحل یک چهارم و نیمه نهایی  با شکست با نتیجه نزدیک حریفان خود توانست ،یکی از تیم های فینالیست مسابقات باشد.

تای سون نام آخرین حریف مس تا طلا شدن/ مس سونگون در یک قدمی قهرمانی جام باشگاه های فوتسال آسیا

با این شرایط تیم مس سونگون ورزقان می تواند همچون سالیان و قهرمانی های گذشته تیم های ایرانی در  جام باشگاه های فوتسال آسیا حریف خود را شکست داده و به قهرمانی برسد .مس سونگون از بازیکنان  تیم ملی فوتسال ایران و همچنین بهترین بازیکن سال 2017 آسیا را در اختیار دارد و می تواند با تکیه بر این بازیکنان به دنبال تکرار درخشش خود باشد.

در دیدار تیم مس در فینال مسابقات جام باشگاه های فوتسال آسیا اما سعید تقی زاده به دلیل 2 اخطاره شدن از دیدار پایانی تیم خود محروح شد و بازی تیمش برابر تای سون نام اندونزی را از دست داد.

شاگردان حمید بی غم باید یکشنبه 21 مرداد ماه برابر تیم فوتسال  تای سون نام ویتنام از ساعت 15:30 در چاچوب فینال مسابقات قرار گیرد.