به گزارش پارس نیوز، 

یحیی گلمحمدی سرمربی پدیده در نشست خبری دیدار پدیده و صنعت نفت، اظهار کرد: در ابتدا روز خبرنگار را خدمت خبرنگاران تبریک میگم و برای تلاشگران این عرصه سلامتی و موفقیت دارم.دیدار فردا بازی حساسی است که هدف اصلی ما کسب سه امتیاز از این بازی است و با شرایط خوبی در بازی فردا حاضر می شویم.

سرمربی پدیده در ادامه گفت: از لحاظ فنی هر بازی پیشرفت می کنیم،کمبود هایی که ما داریم مربوط به مسائل مالی است کما اینکه مسئولان باشگاه در تلاش برای بر طرف کردن این مشکلات هستند.

وی در ادامه صحبت‌های خود افزود: در تیم ما تفکرات حرفه ای وجود دارد، اما به نظرم در بین مسئولان این تفکر صرفا اینگونه باشد که یک تیم از خراسان رضوی در لیگ برتر حاضر باشد، از وضعیت موجود راضی نیستم باید تفکرات حرفه ای باشد تا جایی که نگاه ما کسب سهمیه آسیایی باشد.باید مسئولان فوتبال خراسان و مسئولان مشهد و استان در کنار هم برای موفقیت تیم برنامه ریزی کنند.

گل‌محمدی در خصوص شرایط بازیکنان پدیده برای دیدار مقابل صنعت نفت، گفت: سه بازیکن در اردوی تیم امید هستند،قنبری را به علت اخراج در بازی قبل در اختیار نداریم، حسین مرادمند هم مصدومیت دارد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده، اظهار داشت: از نفت شناخت داریم و بازی های این تیم را آنالیز کردیم، باید روی ضد حملات حریف کار کنیم تا غافلگیر نشویم، باید هوش و دقت داشته باشیم تا پیروز میدان باشیم.

گل محمدی ادامه داد: مشکلات هست حتی در بعضی از مواقع مشکلات کوچک پیش روی ما قرار دارد،قرار بود یک زمین تمرین دیگر در اختیار ما باشد که نشد،گاهی اوقات حتی در مسئله اسکان مشکل داریم.در بازی آخر تا لحظات پایانی تلاش کردیم و موفق به پیروزی در خانه حریف شدیم اما در بازی فردا شرایط متفاوت است و نفت تدافعی‌ بازی می کند

سرمربی پدیده در خصوص حمایت هواداران در بازی های خانگی گفت:چشم به راه حضور هواداران در بازی فردا هستیم،در مقابل پرسپولیس هم هوادار داشتیم که کمی دیر ساماندهی شدند.

گل محمدی در خصوص شرایط سعید جلالی گفت: هنوز نتیجه قطعی حضور جلالی در پدیده مشخص نیست، اما یک گلر جدید در تمرینات ما حاضر شد که از نظر کادر فنی مورد تایید قرار گرفته است و در روز های آتی قرارداد وی ثبت می شود.

انتهای پیام/