به گزارش پارس نیوز، صادق درودگر مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در گفتگو با برنامه رادیویی درباره شرایط تیمش در آستانه دیدار با استقلال اظهار  کرد: متأسفانه مراحل انتقال باشگاه تراکتورسازی به بخش خصوصی زمانش طولانی شد و برنامه‌ریزی در فوتبال هم به‌گونه‌ای نیست که یک شبه بتوانیم همه کارها را انجام بدهیم. بنابراین بازیکنان‌مان را در 2 بازی قبلی در اختیار نداشتیم اما خوشبختانه اکنون بازیکنان خوبی جذب کردیم.

او ادامه داد:  خبر خوشی هم برای  هواداران تیم‌ خود دارم و این است که یک مهاجم خارجی جذب کردیم و فردا (جمعه) نام آن را اعلام می کنیم و  این بازیکن مهاجم خیلی خوبی است. تیم ما هر روز تکمیل‌تر می‌شود و  تا 13 شهریورماه زمان داریم و اکنون هم به بازیکنان داخلی فکر می‌کنیم تا چهار جای خالی لیست‌مان را پر کنیم. به هر حال به تدریج تیم‌مان به شرایط آرمانی نزدیک می‌شود و  مربی هم برای اجرای تاکتیک‌های خود به بازیکنانش نیاز دارد و خوشبختانه رفته رفته این ابزار را در اختیار او قرار می‌دهیم و تقریباً از دیدار با استقلال کمی تیم ما کامل می‌شود. 

درودگر تصریح کرد:  پیش از اینکه در مورد بازی صحبت کنم از رفتار کانون هواداران دو باشگاه تشکر می‌کنم. هر دو باشگاه بیانیه‌ای دادند و از هواداران درخواست کردند تا این بازی بدون هیچ تنشی با لذت برگزار و صحنه‌های زیبایی در استادیوم خلق شود. ما باید به جایی برسیم که فوتبال‌مان از رفتار زشت دور شود و به سطح بین‌المللی نزدیک شویم.

با حضور دژاگه وشجاعی مشکلات ما تا حدود زیادی حل شد 

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره اینکه  مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به لحاظ بدنی آمادگی حضور در مسابقات را دارند،‌ گفت: شاید نظرمن متفاوت با نظر سرمربی تیم باشد اما توشاک از حضور آنها بسیار راضی بود و به من گفت مقدار زیادی مشکلم حل شد. تیم ما در داخل زمین لیدر نداشت و خدا را شکر با آمدن این دو بازیکن این مشکل حل شد. به طور کلی تیم‌هایی که در سطح دنیا موفق می‌شوند به یک بازیکن لیدر در زمین نیاز دارند.

شجاعی کاپیتان اول تیم ما خواهد بود 

درودگر در پاسخ به این پرسش که با اضافه شدن شجاعی و دژاگه بازوبند کاپیتانی به کدام بازیکن خواهد رسید،‌ گفت: خود بازیکنان در این مورد همفکری دارند که بازیکن باتجربه بازوبند را ببندد. محمد طیبی و اشکان دژاگه بازیکنان باتجربه‌ای هستند اما با حضور شجاعی هیچ مشکلی وجود ندارد و کاپیتان اول ما شجاعی خواهد بود، مگر اینکه سرمربی تیم نظر دیگری داشته باشد. 

یک جای خالی برای مهدی ترابی نگه داشتیم 

او درباره اینکه آیا بازیکن داخلی جدیدی جذب خواهند کرد یا خیر، عنوان کرد: مذاکراتی انجام دادیم و  یک بازیکن لیگ برتری هم که مدیرعامل باشگاهش با من دوست است با من تماس گرفت و گفت اگر این بازیکن را خواستید با هم مذاکره کنیم. به امید خدا روز شنبه هم مذاکرات را آغاز خواهیم کرد. البته اکنون  مشکلی به لحاظ بازیکن نداریم اما در ادامه راه ممکن است بر اثر مصدومیت یا محرومیت یک بازیکن به مشکل بخوریم. ما تا 13 شهریورماه فرصت داریم و عجله نخواهیم کرد. این را هم بگویم که یکی از بحث‌هایی که ما یک جای خالی در لیست‌مان نگه داشته‌ایم، بحث مهدی ترابی است و در این باره  منتظر تصمیم کمیته تعیین وضعیت هستیم. البته اکنون  نمی‌توانم بیشتر در این مورد صحبت کنم،‌ چون پرونده هنوز در کمیته تعیین وضعیت است.

فوتبال بدون تماشگر ارزش و اعتباری ندارد 

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره اختصاص 10 درصد از ظرفیت ورزشگاه آزادی به هواداران تراکتورسازی گفت: قانون می‌گوید 10 درصد ورزشگاه برای مهمان است اما در صورتی که استادیوم پُر شده باشد. اگر پُر نشده باشد، نیروی انتظامی اجازه می‌دهد هواداران تیم میهمان به داخل ورزشگاه بیایند. چون اصلاً فوتبال بدون تماشاگر ارزش و اعتباری ندارد.

درودگر در پایان درباره اینکه محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی گفته بود از هواداران این تیم بابت بلیت ورزشگاه پولی دریافت نخواهد شد، خاطر نشان کرد: مشکلی در این زمینه وجود ندارد چرا که  سامانه‌ای تهیه می‌کنیم برای بلیت‌فروشی تا در آن سهم باشگاه کاسته شود و تماشاگردان فقط سهم سازمان لیگ و هیئت فوتبال را پرداخت کنند.