به گزارش پارس نیوز، مرتضی پورعلی گنجی، مدافع تیم ملی فوتبال ایران پس از درخشش در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اعلام کرد برای پیشرفت در فوتبال خود، قصد جدایی از السد، نایب قهرمان فصل گذشته لیگ ستارگان قطر و حضور در فوتبال اروپا را دارد.

برهمین اساس در هفته های اخیر اخبار متفاوتی درباره تیم فصل آینده پورعلی گنجی شنیده می شود و ترابزون اسپور ترکیه و برایتون انگلیس جدی ترین تیم هایی هستند که نام آنها به عنوان تیم بعدی او مطرح شده است. البته در کنار این تیم ها، پورعلی گنجی از سایر لیگ های اروپایی هم پیشنهاداتی دریافت کرده و در حال حاضر همراه با مدیربرنامه هایش مشغول ارزیابی این پیشنهادات است.

پورعلی گنجی اکنون در تهران حضور دارد و در مرکز ملی فوتبال ایران تمرینات اختصاصی انجام می دهد.

مدیر برنامه های این بازیکن در گفت و گو با خبرنگار ما درباره زمان معرفی تیم جدید پورعلی گنجی بیان کرد: هر بازیکنی علاقه دارد تیم جدیدش زودتر مشخص شود و ما هم امیدواریم چنین اتفاقی رخ دهد اما با وجود اینکه مرتضی چند پیشنهاد مناسب دارد، ترجیح می دهد تمام مسائل را به خوبی سبک و سنگین کند تا با عجله تصمیم اشتباهی نگیرد.

او افزود: با امید به خدا تا میانه های هفته آینده پورعلی گنجی به جمع بندی می رسد و تیم جدیدش را انتخاب می کند تا با خیال راحت در تمرینات این تیم و تیم ملی شرکت کند. در حال حاضر نمی خواهیم درباره پیشنهادات مرتضی شلوغ کنیم و بهتر است تا زمانی که او با تیم جدیدش قرارداد نبسته به این مسائل دامن نزنیم.