به گزارش پارس نیوز،  سیدجلال حسینی در فوتبال ایران به هرآنچه که خواسته رسیده، ۶ قهرمانی لیگ برتر، دو قهرمانی سوپر کاپ، نایب قهرمانی لیگ و حذفی و... اما آن چه که در تالار افتخارات کاپیتان تیم پرسپولیس وجود ندارد، جام های آسیایی همراه با تیم باشگاهی و ملی است.

 
حسینی با سایپا، سپاهان و پرسپولیس در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حضور یافت اما نتوانست فراتر از مرحله نیمه نهایی برود. حال او فرصت دارد تا در ۳۶ سالگی همراه با پرسپولیس به قهرمانی آسیا برسد و این جای خالی را هم کامل کند.
 
انگیزه دیگر کاپیتان سرخ ها، تیم ملی و حضور در جام ملت ها است. او از حضور در دومین جام جهانی بازماند اما شاید با تغییر در کادرفنی تیم ملی، مورد توجه مربی بعدی قرار بگیرد و به جام ملت ها برود. سیدجلال اکنون رقبایی چون مجید حسینی، مرتضی پور علی گنجی، پژمان منتظری، شجاع خلیل زاده و... را در کنار خود می‌بیند و به خوبی می‌داند کار سختی برای حضور دوباره در تیم ملی دارد.
 
با این حال او در ۳۶ سالگی با تمام توان در تمرینات حضور پیدا می‌کند. آمادگی شماره ۴ پرسپولیس به قدری زیادی است که می‌توانیم با دوران جوانی اش مقایسه کنیم. همین موضوع سبب شده تا برانکو سیدجلال حسینی را به عنوان الگو به جوانان معرفی کند.