به گزارش پارس نیوز، 

به نقل از سایت «گل» هر روز در دنیای فوتبال شایعاتی از نقل و انتقالات بازیکنان با مبالغ سرسام آور به سایر باشگاه‌ها منتشر می‌شود.

هازارد و کورتوا کهکشانی می شوند

اولین خبر نقل و انتقالات مربوط به انتقال2 بازیکن  تیم ملی بلژیک به رئال مادرید است .مسئولان کهکشانی ها  در تلاش اند تا این دو بازیکن قدرتمند که همراه با تیم ملی کشورشان توانستند در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عملکرد مناسبی  داشته باشند را جذب کند .پرز رئیس باشگاه رئال مادرید از مدت ها پیش به فکر جذب این دو بازیکن بود.

آخرین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

پرز به دنبال بازیکن یوونتوس 

فرنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید همچنین به دنبال آن است تا میرآلم پیانیچ یکی از بهترین بازیکنان باشگاه یوونتوس را جذب کند و به تیم خود بیاورد.لوپتگی، پیانیچ را یکی از بهترین بازیکنانی می داند که می تواند در فصل نقل و انتقالات جذب کند.

آخرین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

 

آلیسون بکر رکورد نقل و انتقالات دروازبانان فوتبال جهان را خواهد شکست

باشگاه لیورپول به دنبال آن است تا پس از اشتباهات متوالی کاریوس ،دروازه بان فعلی تیم خود آلیسون بکر ،دروازه بان باشگاه رم را جذب کند.قرار بر این است که بکر هزینه نقل و انتقالات باشگاهی برای جذب یک دروازه بان را بشکند و به یکی از گرانترین دروازه بانان فوتبال جهان تبدیل شود.همچنین یورگن کلوپ ،سرمربی تیم لیورپول نیز تاکید بسیاری برای جذب این دروازه بان کرده و است و به  خواستار جذب اوست.


آخرین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

بازگشت تیاگو به بارسلونا

تیاگو آلکانترا هافبک باشگاه بایرن مونیخ در تلاش است تا پس از آنکه همراه پپ گواردیولا سرمربی اسبق باشگاه بارسلونا به باشگاه بایرن آمد ،این تیم را ترک کرده و به تیم اولیه خود بازگردد.تیاگو در حال حاضر به عنوان یکی از اصلی ترین بازیکنان تیم بایرن مونیخ فعالیت می کند و خروج او می تواند سبب افت کیفی این تیم شود.

آخرین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

انتهای پیام/