به گزارش پارس نیوز، با تصمیم مسئولان باشگاه یوونتوس،مراسم معارفه کریستیانو رونالدو به علت مشکل در سازماندهی هواداران لغو شد.این مراسم قرار بود روز دوشنبه در ورزشگاه آلیانس با حضور هواداران برگزار شود ولی این تصمیم تغییر کرد و قرار است رونالدو پشت درهای بسته و فقط با حضور خبرنگاران معرفی شود. طبق بیانیه باشگاه یوونتوس، مشکلات در سازماندهی هواداران علت لغو معارفه تاریخی رونالدو بوده است.

با این حال شب گذشته در یک برنامه علت دیگر لغو این مراسم فاش شد که آن هم درخواست خود رونالدو بود. او دلیل این تصمیم را این موضوع بیان کرده است که چون نتوانسته در جمع هواداران رئال از آنها خداحافظی کند درست نیست که در جمع هواداران یوونتوسمراسم معارفه انجام شود.او این اتفاق را بی احترامی به هواداران و مسئولان رئال مادرید می داند.رونالدو به خبرنگار اگفته است که زمان برای آشنا شدن با هواداران یووه را خواهد داشت و اینکه رئال و هوادارانش بدانند که همواره در قلبش خواهند بود.

ستاره پرتغالی یوونتوس سه شنبه هفته گذشته با قرار دادی به ارزش 105 میلیون یورو به تیم یوونتوس پیوست و عنوان گران ترین انتقالتاریخ سری آ را به نام خود ثبت کرد.