به گزارش پارس نیوز،  معصومه ابراهیم پور همسر مرحوم هادی نوروزی در گفتگو با خبرنگاران درباره نامه اداره مالیات مبنی بر ممنوع الخروجی بازیکن فقید پرسپولیس اظهار کرد: نامه ای ازاداره مالیات مبنی بر ممنوع الخروجی هادی دریافت نکردم، اما ای کاش هادی زنده بود و ممنوع الخروج می شد.

او ادامه داد: من هم از شنیدن ممنوع الخروجی مرحوم هادی نورزی تعجب کردم چرا که از مرگ هادی 3 سال که گذشته است اما اکنون خبر ممنوع الخروجی اش منتشر شده است. با توجه به شناختی که از گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس دارم به طور حتم قضیه ممنوع الخروجی هادی را پیگیری می کند.

ابراهیم پور بیان کرد: مرحوم هادی نوروزی تا جایی که اطلاع دادم کارهای مالیاتی اش را به موقع انجام می داد تا با مشکل ممنوع الخروجی مواجه نشود بنابراین از خبر بدهی مالیاتی اش شگفت زده شدم. مرحوم نوروزی در باشگاه پرسپولیس بازی می کرد شاید نامه ممنوع الخروجی اش به این باشگاه ارسال شده است.

او درباره وضعیت طلب مرحوم نوروزی گفت: مقداری از طلب هادی پرداخت شده است و گرشاسبی بعد از جشن قهرمانی پرسپولیس قول داد این موضوع را پیگیری کند و مابقی مطالبات مالی هادی پرداخت شود. همچنین با توجه به اینکه سرپرست باشگاه پرسپولیس درگیر موضوع نقل و انتقالات است تصمیم گرفتم بعد از این قضیه در جلسه ای با گرشاسبی موضوع مطالبات مرحوم نوروزی را مطرح کنم.