به گزارش پارس نیوز، حمید استیلی گفت: روز گذشته دو بازیکن تیم نساجی مازندران به خاطر شرایطی که باشگاه برایشان ایجاد کرده بود، اردوی تدارکاتی تیم امید را ترک کردند. در تماسی که با مسئولان باشگاه داشتم از آنها خواستم پس از برگزاری بازی دوستانه بازیکنان به تیم نساجی ملحق شوند. ضمن اینکه با سرمربی تیم فوتبال امید نیز مذاکره کرده و خواستار بازگشت بازیکنان به باشگاه شدم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه دو روز تست پزشکی برای بازیکنان تیم فوتبال امید در نظر گرفته شده است، قرار شد تا دو بازیکن مذکور در جمع ملی پوشان حضور یابند و پس از تست پزشکی، خود را به باشگاه معرفی کنند.

مدیر تیم ملی فوتبال امید ادامه داد:  زمان بسییار کمی برای آمادگی بازیکنان داریم. مسابقات سخت پیش رو به ما هشدار می دهد که به یک حمایت ملی نیاز داریم. بلافاصله و پس از پایان رقابتهای لیگ دسته اول، اردوی های تیم تشکیل شد. بالغ بر ۱۱۰ بازیکن را در اردوهای یک هفته ای و ۵ روزه  مورد ارزیابی قرار دادیم و در نهایت ۳۰ بازیکن را انتخاب کردیم تا در اردوهای اصلی تیم ملی تمرینات مستمر و دقیقی را انجام دهند. ما نیازمند بازی تدارکاتی هستیم تا ملی پوشان به هماهنگی برسند.

وی ادامه داد: قصدمان این نیست که از عدم حضور بازیکنان، باشگاه ها آسیب بخورند اما تیم ملی فوتبال امید نیازمند نگاه حمایتی است. باشگاه ها موظف به در اختیار گذاشتن بازیکنان به تیم ملی هستند. از باشگاه ها میخواهم به این تیم مانند تیم ملی فوتبال بزرگسالان نگاه کنند چرا که آینده فوتبال کشور در دستان این بازیکنان است.