به گزارش پارس نیوز، 

عملکرد درخشان ملی‌پوشان ایران در چارچوب مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ با بازتاب های زیادی در ایران و جهان همراه گردید؛ از تمجید فیفا گرفته تا رسانه های خبری و afc و روزنامه های کثیرالانتشار بین المللی.

  * در همین خصوص «بهنام ابوالقاسم پور» بازیکن اسبق تیم ملی ایران طی گفتگویی اختصاصی باجام نیوز در مورد عملکرد ملی پوشان فوتبال در جام جهانی 2018 توضیحاتی را با خبرنگار ما در میان گذاشت که در ادامه از نظر شما می گذرد؛

- مردم از عملکرد تیم ملی در جام جهانی راضی هستند اینکه تیم ملی ما جلوی قهرمان جهان و قهرمان اروپا و قهرمان آفریقا نتایج خوبی گرفت و توانست بازی های خیلی خوبی را نمایش بدهند و توانستند رضایت مردم جلب کنند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با اشاره به عملکرد درخشان تیم ملی ایران در جام جهانی تصریح کرد: کسی فکرش را نمی کرد که ایران بتواند مقابل مراکش پیروز شود و جلوی پرتغال به تساوی برسد و آن بازی زیبا را جلوی اسپانیا به نمایش بگذارد همه این ها نشان می دهد که بچه ها به خوبی حرف کادر فنی و کی روش را گوش داده اند و توانستند با غیرت ایرانیشان این نتایج عالی را کسب کنند.

بازیکن اسبق تیم ملی ایران ادامه داد: انشالله در جام ملت های آسیا اگر با چند تغییر در ترکیب تیم و رفتن تیم به فاز هجومی و عملکردی قوی تر انشالله می توانیم در این دوره از مسابقات حرفی برای گفتن داشته و نتایج بهتری بگیریم.

* ابوالقاسم پور در واکنش به افتضاح توهین و تمسخر عوامل شبکه بی بی سی فارسی در مورد بازیکنان تیم ملی (اینجا) توضیح داد:

آنها نظر خودشان را دارند ولی به عقیده من بچه ها خیلی خوب بودند و من به عنوان کسی که در تیم ملی بازی کرده ام می گویم که بچه ها خیلی زحمت کشیده اند و نمی شود که زحمات بچه ها را ندید گرفت و به شما بگویم که در فضای مجازی همیشه هستند کسانی که اینگونه باشند ولی باز هم می گویم مردم ایران از بازیکنان راضی هستند پس معلوم می شود آن ها خوب بوده اند.

ابوالقاسم پور در پایان باز در مورد حضور ایران در جام ملت های آسیا خاطرنشان کرد: انشالله بچه های تیم ملی با درخشش در جام ملت های آسیا نیز بتوانند دوباره دل مردم ایران را به دست آورده و از زمین سرافراز بیرون بیایند.


انتهای پیام/