به گزارش پارس نیوز، 

در شرایطی که قهرمان دو دوره اخیر فوتبال ایران خود را مهیای فصلی حساس و بحرانی با توجه به محرومیت از نقل و انتقالات می‌کند، امروز در دیداری تدارکاتی مقابل آلومینیجی اسلوونی با شکست سنگین همراه شدند.

برانکو که بعد از دیدار روز گذشته مقابل حریفی کروات امروز نیز برای شاگردانش در نوبت صبح برنامه بدنسازی با وزنه در نظر گرفته بود، برای این بازی از بوژیدار رادوشوویچ در درون دروازه سود برد. دروازه‌بان کروات سرخپوشان که در شایعات مربوط به انتقال احتمالی بیرانوند به فوتبال اروپا به عنوان شماره یک این تیم و جانشین او شناخته می‌شود عملکردی ضعیف از خود به جا گذاشت. او روی سه گل حریف در شرایطی که ضرباتی زمینی و کاملا آرام نواخته شده بود در نقش مانکن و تماشاکننده ورود توپ به دروازه‌اش ظاهر شد.

احمد نوراللهی با بازوبند کاپیتانی در کنار شجاع خلیل زاده دو مدافع میانی این تیم بودند و احسان حسینی در سمت راست و شایان مصلح نیز در سمت چپ دفاعی به میدان رفت.

سعید حسینی پور در پست هافبک دفاعی در کنار خود سیامک نعمتی، آدام همتی و احسان علوان زاده را داشت و در خط حمله نیز علی علیپور در کنار گادوین منشا به میدان رفت. در این نیمه پرسپولیس با دو گل شکست خورد تا برانکو برای ادامه بازی کمال کامیابی نیا، حسین ماهینی، بشار رسن و سیدجلال حسینی را روانه میدان کند.

تغییراتی که در نهایت جواب نداد و این تیم با یک باخت 5 گله باورنکردنی از زمین خارج شد.

photo_2018-07-08_22-04-50

photo_2018-07-08_22-11-51


انتهای پیام/