به گزارش پارس نیوز، سرخپوشان پایتخت این روزها اردویی در کمپ واراژدین کرواسی بر پا کردند و  امروز هم  در سومین بازی دوستانه خود به مصاف تیم آلومینیج اسلوونی می روند.  

مسئولان پرسپولیس  قرار است بعد از بازگشت اعضای تیم به تهران قسمتی از مطالبات مالی را به حساب کادرفنی و بازیکنان واریز کنند.

مبلغ قرارداد جدید باشگاه پرسپولیس  با حامی مالی مشخص شد 

جزئیات جلسه مدیران پرسپولیس و استقلال هفته گذشته با داور زنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جواناندرباره قرارداد با حامی مالی برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد که حامی مالی 79 میلیارد تومان به پرسپولیس و 51 میلیارد تومان به استقلال پرداخت کند. البته قرارداد حامی مالی ظرف چند روز آینده بسته می شود و 20 درصد از این مبلغ هم بعد از نهایی شدن قرارداد به حساب 2 باشگاه واریز می شود.

گفتنی است مبلغ قرارداد باشگاه پرسپولیس با حامی مالی فصل گذشته 58 میلیارد تومان بود که امسال این رقم افزایش یافته است.

البته یک حامی مالی پیشنهاد  پرداخت مبلغ 100 میلیاردی به سرخابی ها داده است و همین مسئله باعث شک و تردید این 2 باشگاه در عقد قرارداد با یکی از اپراتورهای تلفن همراه ایجاد کرده است.

برگزاری 4 بازی دوستانه بعد از پایان اردوی کرواسی

تیم فوتبال پرسپولیس بعد از بازگشت از اردوی کرواسی  قرار است 4 بازی دوستانه دیگر تا شروع بازی های لیگ هجدهم برگزار کند تا با آمادگی کامل روانه مسابقات شود.

طبق برنامه سرخپوشان پایتخت قرار است با 2 تیم لیگ برتری بازی دوستانه برگزار کنند و 2 دیدار تدارکاتی دیگر هم در برنامه تمرینی آنها پیش بینی شده است.

تیم فوتبال پرسپولیس در اردوی کرواسی با همان پیراهن های قدیمی تمرین می کند و برانکو و بازیکنان از کیفیت این لباس ها رضایت ندارند و قرار است بعد از بازگشت به تهران لباس های جدید در اختیار سرخپوشان پایتخت قرار بگیرد.