به گزارش پارس نیوز، 

 میثم نصیری، کشتی‌گیر وزن 65 کیلوگرم کشورمان اظهار داشت: در حالی که برخی رشته‌های تیمی جوایز خود را به صورت کامل دریافت کرده‌اند، 300 کشتی گیر باید همچنان منتظر باشند.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم یکی از مشکلات کشتی این است که مدال زیاد می‌آورد و به این طریق هم با پرداخت نشدن جوایز مورد لطف قرار می‌گیرد.

نصیری تصریح کرد: ما در اردو در حال آماده سازی خود برای بازی‌های آسیایی جاکارتا و رقابت‌های جهانی مجارستان هستیم و باید با روحیه بالا برای حضور در این مسابقات آماده شویم اما متأسفانه باید دغدغه دریافت جوایز سال‌های 95 و 96 خود را هم داشته باشیم.

کشتی‌گیر وزن 65 کیلوگرم کشورمان تاکید کرد: فدراسیون کشتی که با بانک مرکزی ارتباطی ندارد تا بتواند سکه بگیرد و از طرفی نمی‌تواند طبق سهمیه به کسی کمتر یا بیشتر پرداخت کند پس مسئولان وزارت ورزش و جوانان باید مثل بسیاری از رشته‌ها مابه التفاوت یک و نیم میلیاردی سکه های مربوط به کشتی گیران را پرداخت کنند.

نصیری در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم مسئولان وزارت ورزش و جوانان هرچه زودتر مابه التفاوت موجود را مانند یک سری رشته‌های تیمی و خاص پرداخت کنند تا فدراسیون هم بتواند سکه‌ها را خریداری و به کشتی گیران و مربیان پرداخت کند.