به گزارش پارس نیوز، 

روز گذشته بیشتر خبرگزاری های مطرح اسپانیایی و فرانسوی مدعی شدند که گریزمان در کنفرانس خبری عصر تیم ملی فرانسه حاضر خواهد شد و تصمیم نهایی اش در مورد آینده اش در اتلتیکو را اعلام خواهد کرد. طبق ادعای این نشریات، گریزمان قصد ماندن در اتلتیکو را داشت و می‌خواست اعلام کند که به زودی قراردادش را با اتلتیکو تمدید خواهد کرد. با این حال، گریزمان قصد ندارد صحبتی در این رابطه مطرح کند. او روز گذشته گفت:" باید تصمیم بگیرم ولی فعلا زمان صحبت کردن راجع به آن نیست." این صحبت ها، مدیران بارسا را درباره آینده مهاجم فرانسوی امیدوار کرده است.

امیدواری مدیران بارسا به جذب گریزمان

یک سال پیش، کاتالان ها پروژه جذب گریزمان را استارت زدند. در حالی که باشگاه منچستریونایتد، جدی ترین رقیب آنها بود، بارسا در تلاش است تا پیش از تاریخ 1 جولای که رقم فسخ گریزمان 100 میلیون یورو خواهد بود، این بند را فعال کند. مدیران بارسا چند هفته پیش تلاش کردند با مدیران اتلتیکو وارد مذاکره شوند ولی مدیران اتلتی، به هیچ وجه حاضر به مذاکره بر سر ستاره خط حمله شان نیستند.

امیدواری مدیران بارسا به جذب گریزمان

روز گذشته کانال پلاس فرانسه مدعی شد که گریزمان قطعا با اتلتیکو تمدید خواهد کرد و این موضوع را در کنفرانس خبری عصر اعلام می‌کند. پس از اعلام این خبر، کوکه، دوست صمیمی گریزمان گفت:" اگر آنتوان بماند، عالی می‌شود و اگر برود، زندگی ادامه دارد. باید ببینیم چه خواهد گفت."

با این حال، کنفرانس خبری عصر نیز برگزار شد و خبری از صحبت های گریزمان در این رابطه نشد. بارتومئو و دستیارانش که دیگر از انتقال گریزمان نا امید شده بودند، بار دیگر امید از دست رفته را به دست آوردند و حالا دیگر همه چیز را از دست رفته نمی‌بینند. مدیران بارسا همچنان امیدوارند که گریزمان، آنها را انتخاب کرده باشد و تا پیش از 1 جوئن، پاسخ مثبت به آنها بدهد تا آنها با فعال سازی بند فسخ 100 میلیونی آنتوان، او را راهی نوکمپ کنند.