به گزارش پارس نیوز، 

انتخاب جنجالی لوپتگی به عنوان سرمربی رئال مادرید، حواشی بسیاری را به همراه داشته و حالا حتی صحبت از احتمال انتقال اخراج او از جام جهانی منتشر می‌شود. با این حال، وجه دیگر حضور لوپتگی در رئال، نقل و انتقالات تابستانی است که با نشستن لوپتگی روی نیمکت رئال، شانس انتقال برخی بازیکنان اسپانیایی به جمع رئالی ها بیشتر شده است.

نگرانی یونایتد از آینده دخیا پس از تغییرات در رئال

یکی از این بازیکنان، داوید دخیا، گلر منچستریونایتد است. دخیا سال 2015 با رئال مادرید قرارداد امضا کرد ولی به علت ارسال دیرهنگام مدارک، این انتقال منتفی شد و دخیا در نهایت در یونایتد ماندنی شد. با این حال رئال هنوز چشم از دخیا برنداشته و او را با دقت زیر نظر دارد. پیش از پایان فصل شایعات حاکی از آن بود که رئال در این تابستان قصد جذب یک گلر مطمئن را دارد و دخیا، الیسون بکر و کورتوا به عنوان گزینه ها معرفی شده بودند.

حال با حضور لوپتگی، شانس انتقال دخیا به جمع سپیدپوشان بسیار افزایش یافته است. لوپتگی که پس از جام جهانی 2014 هدایت اسپانیا را برعهده گرفت،دخیا را به گلر اول تیمش تبدیل کرد و از همین رو، رابطه نزدیکی با گلر یونایتد دارد. حال مسئولین شیاطین سرخ نگران هستند که این رابطه نزدیک، در نهایت منجر به انتقال ستاره اسپانیایی از تیمشان به رئال مادرید شود.

شرایط دیگر بازیکنان رئال نیز در این وضعیت کمی پیچیده شده است. از جمله آنها می‌توان به رونالدو اشاره کرد که لوپتگی در مصاحبه روز گذشته اش تاکید کرد که آینده رونالدو، دغدغه او نخواهد بود. در صورتی که لوپتگی سرمربی اسپانیا باقی بماند، روز جمعه اولین ملاقات او با رونالدو در دیدار اسپانیا - پرتغال انجام خواهد شد.