به گزارش پارس نیوز، 

سیدرضا صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک در حاشیه بازدید از اردوی تیراندازی گفت: امروز در ادامه بازدید از فدراسیون‌ها، از تیراندازی هم بازدید کردیم. قایقرانی ما در وضعیت خوبی به سر می‌برد و آن طور که رئیس فدراسیون و سجادی گزارش داده‌اند قایقرانی جزو امیدهای ما در جاکارتاست. شرایط روحی اعضای تیم نیز مناسب است. همه امکانات فراهم شده تا این عزیزان نتایج خوبی بگیرند.

وی افزود: در خصوص تیراندازی 2 اتفاق افتاد که قابل تقدیر است؛ رئیس فدراسیون با تلاش زیاد چالش‌های زیاد فدراسیون را سامان داد و مشکلات و بدهی ها را حل کرد. او همچنین بستر لازم را فراهم کرد تا ورزشکاران در بهترین شرایط تمرین کنند.

صالحی‌امیری درباره حضور تیراندازان در بازی‌های آسیایی، عنوان کرد: 18 نفر اعزام دارند و سجادی هم می‌گفت تیراندازی یکی از امیدهای ما برای کسب مدال است. آنها امکانات خوبی در آزادی دارند. در مجموع نکته جذاب اینکه آنها نسل جوانی هستند و سنین آنها زیر 20 سال است. این ورزشکاران از امیدهای آینده هستند. ترکیب نیز بسیار جالب است و ترکیبی از جامعه ایران را شامل می‌شود. تیراندازی در ادبیات اعتقادی ما نیز مطرح شده و هر چه سرمایه‌گذاری کنیم در راستای اهداف انقلاب اسلامی است.

رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه صحبت‌هایش گفت: وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون‌ها حمایت لازم را خواهند داشت تا در جاکارتا بدرخشیم. تعهدی که به ورزشکاران هست آنچه به ما برمی‌گردد فراهم می‌کنیم.

وی همچنین درباره پیش‌بینی مدال، در بازی‌های آسیایی گفت: از سجادی بپرسید که سجادی در این باره گفت: پیش‌بینی اولیه را فدراسیون‌ها داشته‌اند باید جلوتر برویم تا ببینیم شرایط رشته‌ها چگونه است.

رئیس کمیته المپیک درباره حضور تیم ملی فوتبال در جام جهانی، خاطرنشان کرد: برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنیم. آنچه هدف‌گذاری شده بود، ورود به جام جهانی بود. در مرحله دوم برای ورزشکاران آرزوی موفقیت می‌کنیم. اینکه بخواهیم قولی بدهیم خیلی اصولی نیست. ما باید انتظار بازی جوانمردانه داشته باشیم. هر نتیجه‌ای حاصل شود برای ما یک پیروزی است چون هدف‌گذاری ورود به جام جهانی بوده است.

صالحی‌امیری در پاسخ به این سوال که آیا از مرحله مقدماتی صعود می‌کنیم، تصریح کرد: ما منتظر بازی جوانمردانه هستیم و خیلی به نتیجه فکر نمی‌کنیم.

انتهای پیام/