به گزارش پارس نیوز، 

گوران ماکسیموویچ سرمربی تیم ملی تیراندازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرایط تیم ملی خوب است، من راضی هستم اگر شما نتایج جام جهانی در مونیخ را با جام جهانی کره مقایسه کنید، پیشرفت را می بینیم و خوش بین هستیم به موفقیت تیم ملی در جاکارتا و بازی های جهانی در کره جنوبی.

وی در پاسخ به این سوال که وضعیت تیراندازی ایران نسبت به سایر کشورها چگونه است؟ گفت: تیراندازان ایرانی را مدت ها است که می شناسم، چون دخترم تیرانداز بود با چند تیرانداز ایرانی رقابت داشت و با آن ها دوست بودند. وقتی ورزشکاری می تواند در فینال المپیک حاضر شود این نشان می دهد که سطح آن رشته در آن کشور بالا و قابل قبول است. وقتی ورزشکاران جوان و خوبی که از ایران در سطح بزرگسالان شرکت می کند، نشان می دهد در آینده هم ورزشکاران خوبی خواهید داشت.

سرمربی تیم ملی تیراندازی گفت: ما تقریبا دو ماه و پنج شش روز دیگر تا بازی های آسیایی زمان داریم و این فرصت خوبی برای آماده سازی است، در این چند وقت بازیکنان در اردو بودند و از آمادگی خوبی برخوردار هستند و امیدواریم در بازی های آسیایی نتیجه خوبی بگیریم.

وی درباره لیست نهایی تیم ملی تیراندازی خاطرنشان کرد: هنوز نفرات اصلی اعلام نشده و لیست نهایی تا 7 و 8 روز دیگر مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/