به گزارش پارس نیوز، 

سید سیروس پورموسوی بیان کرد:فهرست بازیکنان تیم فولاد، با توجه به نقاط ضعفی که فصل گذشته لیگ داشتیم، تهیه کردیم و از فردا برای جذب این بازیکنان وارد مذاکره می شویم.
وی با اشاره به اینکه بعضی از تیم ها از مدت ها قبل وارد بازار نقل و انتقالات شده و فراتر از حد معمول هزینه می کنند افزود: ما نمی توانیم همپای بسیاری از تیم ها وارد بازار نقل و انتقالات شده و هزینه گزاف کنیم لذا ابتدا باید صبر کنیم تا این تیم ها بازیکنان خود را جذب کنند و سپس ما بازیکنان مورد نظرمان را به خدمت بگیریم.
وی با بیان اینکه به طور قطع بازیکنان دلخواه مان را جذب می کنیم و در این موضوع عقب نمی مانیم گفت:بنا داریم ابتدا بازیکنانی را که فصل گذشته با ما بودند و قراردادشان به پایان رسیده مجدد جذب کنیم تا شاکله تیم حفظ شود سپس کمبود خود را از طریق جذب بازیکنان جدید تامین کنیم.
پورموسوی در خصوص جذب بازیکن خارجی برای فصل آینده بیان کرد: مجوز جذب بازیکن خارجی با کیفیت را گرفتیم و قرار شد اگر در یک پست بازیکن داخلی با کیفیت نبود،از بازیکن خارجی استفاده کنیم.
وی با اشاره به اینکه از هفته آینده تمرینات تیم فولاد شروع می شود افزود: بر اساس برنامه ریزی به عمل آمده 2 روز در اهواز تمرین می کنیم سپس به مدت 10 روز یک اردو آماه سازی در شهرکرد برگزار می کنیم.
به گزارش ایرنا تیم فولاد خوزستان فصل گذشته با کسب 44 امتیاز در جایگاه هفتم رده بندی قرار گرفت.
9879/ 6037