به گزارش پارس نیوز، 

بعد از پشت سر گذاشتن روزهای پرهیاهو و نسبتا جنجالی که توام بود با به هم خوردن برنامه های آماده سازی تیم ملی و بازی های تدارکاتی حالا ملی پوشان ایران در روسیه با روحیه و نشاطی که از خود نشان می دهند آماده چالشی بزرگ به نام جام جهانی هستند، چالشی که بسیاری امیدوار به چشیدن طعم شیرین اولین صعود از مرحله گروهی هستند.

بازیکنان ایران که همگی متفق القول مدعی هستند کمبودها در راه آماده سازی عزم آنها برای رقابت با بزرگان حاضر در گروه B را دو چندان کرده است این روزها با روحیه و هم بستگی جالب، اتحاد و رفاقت خود را به معرض نمایش می گذارند درست مثل تصویری که مشاهده می کنید. ستاره های ایران در شرایطی که دو روز پیش جشن تولد کاپیتان را در اردوی تیم ملی برپا کردند حالا به دنبال هدیه ای در خور این جشن هستند.

هدیه ای که می تواند با برد ایران مقابل مراکش در اولین بازی مرحله گروهی تامین شود تا به مسعود شجاعی کاپیتان اول تیم ملی در سومین جام جهانی این بازیکن اعطا شود. مسعود که رابطه بسیار خوبی با سایر بازیکنان دارد بعد از پشت سر گذاشتن دوران دوری از تیم ملی این روزها همچون سایر اعضای تیم با روحیه مثال زدنی، خود را برای چالشی بزرگ آماده می کند گویی به تازگی شمع 34 سالگی را فوت نکرده است.

ملی‌پوشان در تدارک هدیه تولد به کاپیتان