به گزارش پارس نیوز، 

فضای جام جهانی 2018  برای ایرانی ها بدل به یک فضای کاملا طنز گونه شد، طنزی زشت که بیشتر شبیه به یک بی احترامی یا یک شوخی زشت بود که از سوی کاربران فضای مجازی صورت گرفت.

بازیکنان تیم ملی ایران به عنوان خوش تیپ ترین بازیکنان حاضر در روسیه شناخته شده اند و همین مسئله باعث شده تا آنها همانند مطرح شدن چهره علیرضا حقیقی در جام جهانی 2014 برزیل، هواداران بسیاری را پیدا کنند و عکس های آنان توسط اغلب مردم دست به دست شود و سیل تمجیدات را به دنبال خود داشته باشند.

 

بازیکنان تیم ملی ایران
بازیکنان تیم ملی ایران

 

این مسئله همیشه شیرین نیست، چرا که در این گونه موارد همواره حواشی تخریب کننده ای نیز شکل خواهد گرفت که خیلی مورد پسند افراد مد نظر قرار نمی گیرد و باعث خشمگین شدن افراد می شود تا شاهد زشت ترین رفتارهای ممکن در فضای مجازی باشیم.

شوخی امیر مهدی ژوله با مهدی طارمی و سردار آزمون و دیگر بازیکنان تیم ملی باعث شد تا درگیری لفظی آقای گل سابق لیگ برتر و کمدین مشهور در اینستاگرام شکل بگیرد و همین مسئله موجب بروز موج بعدی رفتارهای زشت در فضای مجازی شود.

کاربران فضای مجازی با ساخت اکانتی جعلی با نام دختری انگلیسی، تصویر بازیکنان تیم ملی ایران را در صفحه مجازی خود قرار دادند و در رفتاری کاملا هماهنگ با ساخت صفحه ای حعلی دیگر تحت عنوان سیاهپوستی همنجسگرا که اهل غرب است، شوخی زشتی را با رامین رضائیان صورت دادند تا بار دیگر عدم ظرفیت خود را در فضای مجازی به تصویر بکشند.

پشت این شوخی های زشت چیزی نیست جز رفتارهای کاملا هماهنگ بیماران فضای مجازی که برای یافتن سوژه ای تازه تمامی خطوط اخلاقی و انسانی را می شکنند و تمام موجودیت ملی خود را به چالش می کشند تا برای لحظاتی در دورهمی هایشان بخندند!

 

 

انتهای پیام/