به گزارش پارس نیوز، 

رئیس هیات کاراته استان گیلان اظهار کرد: تیم ملی کاراته ایران با همراهی آویشن باقری و سارا بهمنیار از گیلان عازم پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان شد .
رضا رسولی افزود: آویشن باقری کاراته کار شایسته گیلانی با رنکینگ جهانی 46 در وزن 55- کیلو گرم در پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته حضور می یابد.
وی گفت: همچنین سارا بهمنیار دیگر کاراته کار شایسته استان گیلان ، با رنکینگ جهانی 40 ، در وزن 50 - کیلوگرم به همراه تیم ملی کاراته بانوان ایران در این مسابقات حضور خواهد یافت.
وی ادامه داد: علاوه بر حضور دو ملی پوش شایسته گیلان به همراه تیم ملی کاراته بانوان ایران در مرحله پنجم لیگ جهانی ، مسعود رهنما از گیلان به عنوان عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی کاراته و سعید حسنی پور نیز از گیلان به عنوان مربی تیم ملی آقایان، در این رقابتها حضور خواهند یافت.
رئیس هیات کاراته استان گیلان بیان کرد: بهمن یار کاراته کار شایسته گیلانی در سه مرحله گذشته لیگ جهانی در پاریس ، دبی و روتردام به میدان رفت که در لیگ های جهانی پاریس و دبی با شکست در مرحله اول حذف و در لیگ جهانی روتردام هلند، با دو پیروزی و کسب 210 امتیاز در مکان نهم وزن خود قرار گرفت.
رسولی اضافه کرد: باقری دیگر بانوی کاراته کار گیلانی نیز، در دو لیگ جهانی دبی و روتردام حضور یافت که در لیگ جهانی دبی با کسب سه پیروزی و 390 امتیاز در مکان پنجم و در لیگ جهانی روتردام با شکست در دور اول از گردونه مسابقات حذف شد.
وی خاطرنشان کرد: پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان ، از روز جمعه هفته جاری 18 خرداد ماه در استانبول ترکیه با حضور 607 کاراته کار برتر جهان از 63 کشور برگزار می شود.
7285 /6030