به گزارش پارس نیوز، 

پرسپولیسی ها همچنان امیدوار هستند که محرومیت تابستانی نقل و انتقالات از این تیم برداشته شود از این رو مسئولان باشگاه پرسپولیس منتظر رای فیفا در خصوص بخشیده شدن محرومیت خود در فصل نقل و انتقالات هستند و در همین راستا مدیران قرمزپوش به دنبال نفرات مدنظر کادر فنی می باشند تا اگر بتوانند بازیکنی را جذب کنند و در این زمینه از تیمی عقب نمانند.

یکی از بازیکنانی که هواداران پرسپولیس علاقه زیادی دارند تا او را در تیم محبوب خود ببینند مرتضی پور علی گنجی است که یکی از بهترین مدافعان فوتبال ایران است.

 

در همین راستا شنیده شده سرخپوشان مذاکراتی با مرتضی پورعلی گنجی، مدافع ملی پوش تیم السد قطر داشته اند و می خواهند این بازیکن را به تهران بیاورند.

گفتنی است که به نظر می رسد که این بازیکن ملی پوش در صورت بازگشت به فوتبال ایران پیراهن پرسپولیس را بر تن خواهد کرد و به این تیم علاقه دارد چرا که وی پیش از این با اشاره به این موضوع که از پرسپولیس پیشنهاد جدی دارد گفته بود من پرسپولیس را دوست دارم و برای این تیم احترام زیادی قائل هستم. این تیم هواداران زیادی دارد و رفتن به این تیم‌ برای بعضی‌ها آرزوست و برای بعضی‌ها افتخار.