به گزارش پارس نیوز، 

به نقل از  mundodeportivo، بارتومئو که امروز در جلسه سالیانه با اعضای باشگاه شرکت کرده بود، در ارزیابی‌اش از فصلی که به پایانش رسیده‌ایم، گفت:

به این فصل نمره ۹ از ۱۰ می‌دهم. فصلی عالی بود. دو گانه داخلی را فتح کردیم و در لالیگا هم رکورد شکست ناپذیری جدید به ثبت رساندیم. این اولین بار است که هر پنج تیم اصلی ما – شامل بسکتبال، هاکی و … – فاتح کوپا دل ری می‌شوند. از هواداران می خواهم برای دو گانه تیم، ارزشی را که باید، قائل شوند. عصر کنونی بارسا از سال ۲۰۰۵ شروع شد که ما قهرمان لالیگا شدیم و از آن زمان ۳۲ جام برده‌ایم. بیست و پنجمین قهرمانی‌مان در لالیگا را کسب کرده‌ایم. یکی از بهترین‌های اروپا از این لحاظ هستیم.

همواره از خودمان انتقاد می‌کنیم تا بهتر و بهتر شویم. حذف از لیگ قهرمانان اروپا ضربه سختی به ما وارد کرد اما می‌خواهم روی واکنش بسیار خوب تیم به این حذف مانور بدهم. تیم به خوبی توانست شرایط را تغییر دهد و قهرمانی در کوپا دل ری و لالیگا را کسب کند. نمی‌توان هر سال سه گانه برد. در تاریخ باشگاه ما فقط دو بار موفق به چنین کاری شده‌ایم. کار بسیار دشواری است و هر سال هم سخت‌تر می‌شود اما به تلاش مان ادامه خواهیم داد.