به گزارش پارس نیوز، 

پیروز قربانی در خصوص پیروزی این تیم مقابل ذوب آهن و صعود به جمع هشت تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال خیلی خوب بازی کرد اما مستحق این پیروزی بود. آنها در بازی رفت هم نباید بازنده می‌شدند و یک حادثه نتیجه را واگذار کردند. اما در بازی برگشت با تمرکز بالاتری در زمین ظاهر شدند.

وی در خصوص عملکرد تیام ادامه داد: یک مهاجم خوب و باکلاس به فوتبال ایران آمده. او خودش موقعیت گل ایجاد می‌کند و در زمین همه کار می‌کند. هر بازیکن دیگری بود نمی‌توانست آن گل را به آن زیبایی وارد دروازه کند. نمی‌دانم چطوری این بازیکن به تور استقلال خورده است.

مدافع سابق استقلال در خصوص عملکرد داوری خاطرنشان کرد: داوری مشکل خاصی نداشت. فکر می‌کنم فقط او کمی در مدیریت بازی به مشکل برخورده بود. آن هم به خاطر این بود که هر دو تیم در زمین شلوغ‌کاری می‌کردند.

قربانی در خصوص اینکه شاید یک دربی آسیایی برگزار شود بیان داشت: بازی قشنگی می‌شود خوبی آن این است که یک تیم از ایران در جمع چهار تیم حضور خواهد داشت.

قربانی در پایان در خصوص لیست کارلوس کی‌روش گفت: باید به نظر کی‌روش احترام گذاشت. اما فکر می‌کنم چند بازیکن هستند که انتخاب‌های خوبی برای تیم ملی نیستند. با احترام به بازیکنانی که در لیگ‌های اروپایی بازی می‌کنند ما چند بازیکن خوب هم در ایران داریم.