به گزارش پارس نیوز، 

استقلال موفق شد در شب درخشش مامه تیام به برتری 3-1 برابر ذوب آهن برسد تا به عنوان دومین نماینده ایران در جمع هشت تیم برتر آسیا قرار بگیرد. موفقیتی که در رقم خوردن آن نقش دروازه بانان دو تیم تاثیر شگرفی داشت به خصوص دو دروازه بانی که به عنوان مرد شماره یک وارد زمین شدند و شب متفاوتی را در آزادی تجربه کردند.


رشید مظاهری ستاره بازی رفت این بار در آزادی گل باران شد تا در حسرت تکرار نماش فوق العاده فولادشهر این بار در آزادی باشد. خوردن سه گل از مهاجم سنگالی استقلال که یکی از آنها با ضربه ای استثنایی و غیرقابل مهار رقم خورد شبی تلخ را برای این گلر ملی پوش در آخرین بازی رسمی باشگاهی رقم زد درست برعکس مهدی رحمتی که در نقش کاپیتان استقلال موفق شد بعد از مدت های طولانی طعم برد برابر تیم های تحت رهبری امیرقلعه نویی را بچشد تا با رساندن آبی ها به مرحله بعد آسیا با یک تیر دو نشان را هدف بگیرد.


در کنار این دو دروازه بان سیدحسین حسینی دیگر گلر دعوت شده به اردوی نهایی تیم ملی برای حضور در جام جهانی 2018 روسیه با نشستن روی نیمکت ذخیره های استقلال فرصت عرض اندام در یکی از حساس ترین بازی های فصل را از دست داد اما با این وجود یک پست اینستاگرامی این بازیکن شیرازی در تمجید از درخشش مامه تیام و واکنش به شایعات اخیر پیرامون اختلافاتی که با برخی در استقلال پیدا کرد زمینه کل کل شبانه ای میان گلرهای استقلال و گلر ذوب آهن شد تا همین کل کل فرصت را در اختیار طرفداران دو تیم تهرانی و اصفهانی قرار دهد تا جنجال های فراوانی رقم بزنند.
بعد از پست سیدحسین که با تصویری از خودش و مامه تیام در حال شادی صعود توام بود مهدی رحمتی رقیب او در استقلال با انتشار کامنتی برای هم تیمی جوان تر و شیرازی خود آرزوی موفقیت در جام جهانی و عرصه ملی کرد، کامنتی که در ادامه با طعنه محمدرشید مظاهری گلر ذوبی ها روبرو شد آن هم با این مضمون که "نیمکت نشینی دیگه حاشیه ای نداره سیدجان"! مظاهری که برای رسیدن به فهرست نهایی جام جهانی با حسینی رقابت نزدیکی دارد با نوشتن این متن هم به نیمکت نشینی رقیب استقلالی خود طعنه زد هم به نوعی جنگ روانی را برای سیدحسین استارت زد.

جنگ نیمکت نشینی شماره یک ها در اینستاگرام!

جنگ نیمکت نشینی شماره یک ها در اینستاگرام!


لحظاتی از این کامنت نگذشته بود که این بار دروازه بان استقلال دست به کار شد تا کل کل های شبانه به جاهای جذابی کشیده شود. سیدحسین در پاسخ به این کامنت نوشت:"تیام". نام بردن از مهاجمی که با هت تریک خود شب تلخی را برای مظاهری درون دروازه ذوب آهن رقم زد به نوعی پاسخی بود به طعنه گلر ذوبی ها در قبال نیمکت نشینی حسینی غافل از این که در این کل کل مظاهری دوست نداشت بازنده باشد به همین خاطر دوباره نشستن روی نیمکت را برای رقیبش در تیم ملی یادآوری کرد و نوشت:« سید روی نیمکت صحنه قشنگی دیدی».

جنگ نیمکت نشینی شماره یک ها در اینستاگرام!


این کل کل ها اما با ورود طرفداران دو تیم حسابی جنجال ساز شد به خصوص که استقلالی ها و ذوبی ها هر یک با حمایت های خود از بازیکنان محبوب شان تا حدودی بی احترامی و هتاکی را نیز چاشنی کار خود کرده بودند غافل از این که کل کل گلرهای استقلال و پرسپولیس کاملا دوستانه رقم خورده است. این سه دروازه بان و چهره سرشناس حواشی جنگ بزرگ دو تیم در کنار کل کل اما به یک نکته مهم دیگر هم اشاره داشتند آن هم این که روزهای خوش شان منوط به نیمکت نشینی رقیب شان است چه در استقلال چه در تیم ملی تا در کنار رفاقت ، رقابت شان نیز جذاب و حساس پیش برود.