به گزارش پارس نیوز، 

تعدادی از تماشاگران استقلال با در دست داشتن بلیت های وی آی پی قصد حضور در استادیوم را داشتند که به آنها اجازه ورود داده نشد. این تعداد از تماشاگران با ناراحتی ورزشگاه را ترک کردند.

*هواداران استقلال در دقیقه 22 زنده یاد منصور پورحیدری را تشویق کرده و سپس داریوش شجاعیان را تشویق کردند. شجاعیان با پیراهن شماره 23 برای استقلال بازی می کرد و بنری هم برای وی در ورزشگاه نصب شده که روی آن نوشته شده(داریوش زود برگرد).

*در حالی که جایگاه خبرنگاران متعلق به نمایندگان رسانه ها است باز هم شاهد هستیم افراد متفرقه بسیار زیادی در این جایگاه نشته اند! جالب اینجا است که تعدادی از نوجوانان با پیراهن استقلال، مدیر برنامه های بویان و تیام که در سفر خرمشهر با استقلال حضور داشتند و افراد دیگر زیادی در جایگاه نمایندگان رسانه ها حضور دارند و برخی خبرنگاران به صورت ایستاده بازی را تماشا می کنند.

* در دقیقه 28 بوحمدان در موقعیتی عالی توپ را به تیر دروازه استقلال زد که مرتضی تبریزی از این اقدام هم تیمی اش عصبانی شد. تبریزی اعتقاد داشت بوحمدان باید به وی پاس می داد.

*زمانی که تیام در موقعیت آفساید دروازه ذوب آهن را باز کرد مرتضی تبریزی با سرعت برای اعتراض به سمت داور دوید و از او خواست کارت زرد دوم را به مهاجم استقلال نشان بدهد.

* وینفرد شفر در چند نوبت به تصمیمات داور بازی معترض بود و همین موضوع باعث شد تا وی توسط داور با تذکر رو به رو شود.

انتهای پیام/